Wiadomości › Pod patronatem

Egzotyczne smaki znów w Gorzowie. Wracają Food Trucki!

13 września 2021, 15:10
Aby poznać egzotyczne smaki z różnych zakątków świata, wcale nie są potrzebne dalekie podróże. Wystarczy jedna - na Plac Grunwaldzki w Gorzowie. Tam już niebawem znów pojawią się znane wszystkim Food Trucki. Mobilne restauracje jeszcze raz w tym roku zabiorą mieszkańców Gorzowa i okolic w kulinarną podróż dookoła świata.

Pyszności na Placu Grunwaldzkim. Już w ten weekend rusza Festiwal Smaków Food Trucków

17 maja 2021, 12:34
Wraz z nadejściem cieplejszych dni mobilne restauracje ponownie rozpoczęły serwowanie swoich popisowych dań. Wkrótce przyjadą także do Gorzowa. W tę sobotę i niedzielę Plac Grunwaldzki wypełnią smaki i zapachy dań z najróżniejszych zakątków świata.

Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie już w ten weekend!

1 października 2020, 12:52
Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo smacznie. Do Gorzowa przyjadą food trucki serwujące różnorodną kuchnię. Pojawią się dania wytrawne i na słodko, pikantne i łagodne, mięsne i wegetariańskie – każdy znajdzie coś dla siebie!

W sobotę w Gorzowie zagra Lady Pank!

17 września 2020, 09:18
Lady Pank zawita do Gorzowa na zakończenie lata. Przeboje znane od blisko czterech dekad będzie można usłyszeć w amfiteatrze już w najbliższą sobotę.

Mrozu wystąpi w amfiteatrze

23 sierpnia 2020, 14:50
W niedzielę 30 sierpnia w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się koncert Mroza. Podczas występu na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia”. Start o godz. 19. Impreza biletowana.

Motocykliści pożegnają sezon na ulicach Gorzowa

21 października 2019, 14:52
W sobotę na ulice Gorzowa wyjadą setki motocyklistów, a wszystko w ramach oficjalnego zakończenia sezonu motocyklowego. Tradycyjnie do naszego miasta zjadą fani jednośladów z całej zachodniej Polski. Impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Euforia Dźwięku zawładnie plażą w Barlinku

31 maja 2019, 19:50
Po raz kolejny na plaży w Barlinku usłyszymy najlepszych dj'ów polskiej i europejskiej sceny klubowej. Impreza odbędzie się w piątek 14 czerwca i sobotę 15 czerwca. Na scenie zobaczymy takich dj'ów jak Richard Durand, Dj Jean & MC Maron Hill czy Prean Van Dijk.

Food Trucki w Gorzowie już w ten weekend!

27 marca 2019, 14:33
Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w ostatni weekend marca szykuje się porządna wyżerka! To piąta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim.

Witamy wiosnę ze smakiem!

10 marca 2019, 18:30
Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w ostatni weekend marca szykuje się porządna wyżerka! To piąta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim.

Uwolnij się ze strasznego domu

23 listopada 2018, 20:47
Każdy kto lubi się bać musi koniecznie odwiedzić Scary House, czyli miejsce rozrywki które od kilku miesięcy działa w Gorzowie. A już w niedzielę w strasznej kamienicy przy ul. Obotryckiej czeka na śmiałków zupełna nowość - Escape the House, czyli Dom Ucieczki.


Fotoreportaże