• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Straszny dom w wersji light

18 lipca 2018, 18:35, red
fot. gorzowianin.com
Każdy kto lubi się bać powinien odwiedzić Scary House, czyli nowe miejsce rozrywki które od blisko miesiąca działa w Gorzowie. Jednak do tej pory dom grozy był przeznaczony dla osób powyżej 16 roku życia. Natomiast od niedzieli zostanie wprowadzona wersja łagodniejsza dla osób od 14 roku życia i tych mniej odważnych.

Najpierw dostajesz kaptur, który zakładasz na głowę, następnie wchodzisz do mrocznego pomieszczenia, a za Tobą zatrzaskują się drzwi – tak właśnie zaczyna się przygoda w domu grozy Scary House, który działa w Gorzowie od 20 czerwca przy ul. Obotryckiej 7. Przez blisko miesiąc w nowym miejscu rozrywki pojawiło się mnóstwo osób, które chciały przeżyć sceny z horrorów na własnej skórze.

- Niektóre osoby po przejściu naszego domu grozy mówiły, że było super i wracały do nas nawet po kilka razy. Było też mnóstwo ludzi, którzy krzyczeli stop, wychodzili, ale po kilku dniach wracali do nas, bo chcieli zmierzyć się ze swoimi słabościami – opowiada menadżerka Scary House.

Wielu nastolatków było jednak zawiedzionych, że nie mogą wejść do domu grozy, ponieważ do tej pory wstęp był tylko dla dorosłych i dla młodzieży powyżej 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców. Dlatego też od niedzieli 22 lipca Scary House wprowadza wersję light dla nastolatków od 14 roku życia i osób o słabszych nerwach.

- Będzie to złagodzona wersja tej standardowej, tak by młodzież i osoby o słabszych nerwach równie porządnie się przestraszyły, ale jednak dały radę przejść dom do końca. Pierwsza okazja dla takich osób będzie w niedzielę 22 lipca w godzinach od 16 do 18. Jeżeli będzie większe zainteresowanie, to na pewno wydłużymy godziny – tłumaczy menadżerka Scary House.

Osoby powyżej 14 roku życia, które będą chciały odwiedzić Scary House będą musiały mieć standardową zgodę rodzica lub mogą przyjść po prostu ze swoim rodzicem i wspólnie spróbować przejść dom grozy.

W Scary House czeka na was 15 mrocznych pomieszczeń, a w każdym z nich czai się zło. Nigdy nie wiemy, z którego rogu wyskoczy upiór i co znajdziemy za kolejnymi drzwiami, w których panuje tylko ciemność…

ZASADY DOMU GROZY ZNAJDZIEMY TUTAJ

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości