• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pyszny weekend z Food Truckami!

28 lipca 2018, 10:28, red
Już po raz czwarty do Gorzowa przyjadą mobilne restauracje z całej Polski. Goście festiwalu będą mogli spróbować pyszności z różnych stron świata, dań niecodziennych, z autorskim pomysłem i przede wszystkim tworzonych z sercem. Food Trucki zawitają pod koniec sierpnia na nadwarciańskie błonia.

Festiwal Smaków Food Trucków to wydarzenie już dobrze znane mieszkańcom Gorzowa. Do udziału zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów.

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich, dużych i małych, rodzin, grup przyjaciół i każdego, kto ma ochotę na poznawanie nowych smaków. Na miejscu będzie można spróbować niecodziennych potraw, a także zrelaksować się na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i wyborowym towarzystwie.

Po raz pierwszy w Gorzowie festiwal łączy się z imprezą Koniec Lata Party. Wspólne świętowanie końca wakacji będzie wyjątkowo bogate w atrakcje: muzyka, gry, konkursy, pokazy i oczywiście smaczne dania z różnych stron świata. Wszystko to okraszone wyjątkowo pozytywną atmosferą. Po raz kolejny impreza odbywa się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Nie może Was zabraknąć!

Co? IV Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim

Kiedy? 24, 25 i 26 sierpnia 2018

Gdzie? ul. Fabryczna, przy Błoniach Nadwarciańskich

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.facebook.com/events/388819068312074/

Wkrótce informacje o food truckach, które odwiedzą Gorzów oraz liczne konkursy z nagrodami!

O festiwalu:

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu "slow", inspirowanego kulturą i smakami różnych krajów świata. Więcej informacji na www.festiwalsmaku.com.pl.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości