Praca jakiej szukasz

60-latek wypadł z okna. Mężczyzna zmarł [film i zdjęcia]

3 lipca 2019, 07:34, ak
fot. Anna Kluwak
Do tragicznych wydarzeń doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Kościuszki w Gorzowie. 60-letni mężczyzna wypadł z okna na 3 piętrze i spadł prosto na chodnik. Pomimo starań lekarzy, mężczyzna zmarł w szpitalu. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja i prokuratura.

Dramat wydarzył się we wtorkowy wieczór 2 lipca po godz. 23 w bloku przy ul. Kościuszki w Gorzowie. Z jednego z mieszkań na 3 piętrze wypadł mężczyzna. O całej sprawie poinformowała nas czytelniczka Agata, która opisywała, że było słychać z mieszkania krzyki kobiety, która miała prosić, aby mężczyzna położył się do łóżka.

Niestety mężczyzna wypadł z okna mieszkania znajdującego na 3 piętrze. Mężczyzna spadł prosto na chodnik, tuż przed wejściem do klatki schodowej. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że z okna mieszkania wypadł 60-letni mężczyzna. Kiedy patrol przyjechał na miejsce, mężczyzna leżał na chodniku. 60-latek otrzymał natychmiastową pomoc i został zabrany do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy zmarł. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Co wydarzyło się w mieszkaniu na 3 piętrze? To wyjaśni policja pod nadzorem prokuratury. Nie wiadomo dlaczego mężczyzna wypadł lub wyskoczył z okna prosto na betonowy chodnik. Według relacji sąsiadów, w mieszkaniu miało dojść wcześniej do kłótni pomiędzy kobietą, a jej mężem. Nie wykluczone również, że małżeństwo było pod wpływem alkoholu.

- We wstępnym etapie śledztwa możemy powiedzieć, że nie było to zdarzenie o charakterze kryminalnym. Będziemy wyjaśniać w jakich dokładnie okolicznościach doszło do tej tragedii – podkreśla Sławek.
Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x