Warto Wiedzieć

Jak działa odwrócona hipoteka

20 września 2023, 16:02
Umowa o odwróconym kredycie hipotecznym, inaczej nazywana odwróconą hipoteką, pozwala kredytobiorcy na pozyskanie środków finansowych. W zamian ustanawia on zabezpieczenie na nieruchomości na rzecz banku.

Kolorowanki do druku – twórcza zabawa dla dzieci w każdym wieku

19 września 2023, 14:23
Kolorowanki do druku cieszą się ogromną popularnością. To nie tylko doskonała rozrywka, ale także sposób na rozwijanie kreatywności oraz umiejętności manualnych u najmłodszych. Sprawdź, jakie są najważniejsze korzyści z kolorowania i dowiedz się, jak wybrać kolorowanki do druku dla najmłodszych, a także dla nieco starszych dzieci.

Idealne przebrania na andrzejki dla całej rodziny - gdzie szukać?

17 września 2023, 16:34
Andrzejki to świetna zabawa nie tylko dla najmłodszych, ale także dorosłych. Co sprawia, że ten listopadowy dzień jest tak niezwykły? Oczywiście w tym czasie towarzyszy nam wiele pozytywnych emocji. Spotkania ze znajomymi, ciekawe wróżby, dekoracje andrzejkowe oraz fantastyczne przebrania, które wprowadzają nas w magiczny nastrój. Postać z kreskówki, filmu, książki - można przebrać się za kogo tylko chcesz!

Przewodnik po wyjątkowych prezentach

17 września 2023, 16:30
Długo wyczekiwane okazje, takie jak urodziny czy święta, zawsze wywołują ekscytację i radość. Wiążą się one jednak również z zakupem prezentów dla naszych bliskich, co może okazać się wyzwaniem. Jak temu podołać? W tym przewodniku podzielimy się naszymi pomysłami i wskazówkami, które pomogą Wam wybrać wyjątkowe prezenty.

„Dziennik cwaniaczka”, czyli hit czytelniczy dla dzieci i młodzieży. Wszystko, co warto wiedzieć

17 września 2023, 16:28
Jesteś rodzicem i szukasz książek, dzięki którym Twoje dziecko zakocha się w czytaniu? Jeśli tak, to doskonałym wyborem może okazać się bestsellerowy cykl pt. „Dziennik cwaniaczka” autorstwa Jeffa Kinney’a. O czym dokładnie opowiada oraz dlaczego zdecydowanie warto sięgnąć po książki z tej serii? Pozostań z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Opinie klientów Agaty – dlaczego z chęcią korzystamy z doradztwa projektantów w sklepach meblowych?

13 września 2023, 13:23
Remont lub zwykłe przemeblowanie bywają koniecznością. Niestety czasem trudno się do tego zabrać, brakuje czasu lub inspiracji. W takich sytuacjach warto wybrać się do sklepu meblowego. Klienci Agaty twierdzą, że projektanci w sklepach okazują się bardzo pomocni. Dlaczego warto korzystać z ich podpowiedzi?

Jak wybrać odpowiedni kamień do pierścionka zaręczynowego?

13 września 2023, 13:04
Pierścionek zaręczynowy to dla wielu kobiet drugi – po obrączce – najważniejszy pierścionek, jaki przychodzi im nosić na palcu w ciągu swojego życia. Nie ma zatem wątpliwości co do tego, że ozdoba ta powinna być szczególna pod względem estetycznym. Jaki będzie odpowiedni kamień do pierścionka zaręczynowego: szmaragd czy diament? A może w ogóle kamień w pierścionku zaręczynowym nie jest koniecznością? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Słodziki na diecie ketogenicznej

8 września 2023, 12:00
Podczas stosowania diety ketogenicznej musimy unikać nie tylko produktów pochodzenia mącznego, ale również (a może przede wszystkim) produktów zawierających cukier. Na co dzień wiele osób spożywa duże ilości sacharozy (biały cukier), w skład której wchodzi fruktoza oraz glukoza. Są to składniki mające bardzo szkodliwy wpływ na nasz organizm. Decydując się na przejście na dietę ketogeniczną, pozwalamy odpocząć naszemu organizmowi od tych mało zdrowych substancji. Czy w takim razie na diecie keto jesteśmy skazani na wyeliminowanie wszystkich słodkich dań? Niekoniecznie. Dobrym zamiennikiem tradycyjnego cukru i szkodliwego syropu glukozowo-fruktozowego są ketoprzyjazne słodziki naturalne. W tym artykule przedstawimy najzdrowsze i najpopularniejsze z nich.

Jak skutecznie organizować codzienne zadania opieki nad osobami starszymi?

8 września 2023, 11:33
Opieka nad osobą starszą to niewątpliwie nie jest praca, jak każda inna. Dla początkujących opiekunek szczególnie uciążliwy może być fakt, że codzienna praca jest praktycznie całkowicie uzależniona od drugiej osoby – jej stanu zdrowia, przyzwyczajeń, potrzeb, a nierzadko również kaprysów. Czy zatem istnieje jakiś sposób na to, by skutecznie zorganizować codzienne zadania opieki nad osobą starszą? Właśnie na to pytanie odpowiadamy w poniższym artykule.

Prezenty w świątecznym klimacie? Poznaj nasze propozycje!

8 września 2023, 11:27
Święta to czas radości, spotkań i wymiany prezentów. Jeśli szukasz oryginalnych pomysłów na prezenty, które wprowadzą świąteczny klimat do Twojego domu i obdarowanych serc, sklep Soxo ma dla Ciebie wiele inspirujących propozycji. W naszym asortymencie znajdziesz skarpetki świąteczne i termofory świąteczne – prezenty, które łączą w sobie ciepło, styl i magię tego wyjątkowego okresu.


Fotoreportaże