Wiadomości › Miejskie

Puste półki w gorzowskich sklepach [zdjęcia]

13 marca 2020, 18:03
Coraz większa liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce sprawiła, że ludzie zaczęli wpadać w panikę i robić zakupy na zapas. Taka sytuacja ma miejsce również w Gorzowie, gdzie ze sklepowych półek znika makaron, ryż, konserwy czy papier toaletowy.

Urząd Miasta nieczynny dla interesantów

13 marca 2020, 13:51
Od poniedziałku (16 marca) do odwołania Urząd Miasta będzie nieczynny dla interesantów, natomiast nie przerywa pracy. Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie

Nie będzie giełdy w niedzielę

12 marca 2020, 16:34
Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie podjął decyzję o zamknięciu giełdy przy ul. Szczecińskiej przez najbliższe dwie niedziele. To pokłosie rządowego zarządzenia o zamknięciu placówek oświatowych i kulturalnych oraz innych obiektów i wydarzeń skupiających tłumy ludzi.

Takiego hipermarketu w Gorzowie jeszcze nie było

10 marca 2020, 19:20
Prawdopodobnie jeszcze w tym roku ruszą pierwsze prace przy budowie nowego parku handlowego przy ul. Walczaka w Gorzowie. Jak się okazuje, na terenie nowego parku handlowego zostanie wybudowany hipermarket Selgros, park rozrywki czy stacja paliw.

Gorzów mówi „stop” plastikowi

9 marca 2020, 13:05
Prezydent Jacek Wójcicki wydał w końcu zarządzenie, które mówi o rezygnacji z używania tworzyw sztucznych podczas imprez miejskich w Gorzowie. Projekt rusza pod roboczą nazwą „Zielony Gorzów”.

Dodatkowe punkty za szczepienia również w przedszkolach?

9 marca 2020, 12:00
Urzędnicy przeprowadzą rozmowy z rodzicami i dyrektorami miejskich przedszkoli na temat dodatkowych punktów dla zaszczepionych dzieci podczas rekrutacji. To efekt interpelacji radnego Roberta Surowca, który chciałby aby dodatkowe punkty za szczepienie dzieci otrzymywały nie tylko podczas naboru do żłobków, ale również przedszkoli.

W Gorzowie nie ma koronawirusa

9 marca 2020, 08:12
Badania przeprowadzone przez specjalistyczne laboratorium wykazały, że uczennica Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nie jest zakażona koronawirusem.

Gorzów: Kwarantanna w internacie z powodu podejrzenia koronawirusa

8 marca 2020, 18:10
W internacie znajdującym się przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie została wprowadzona kwarantanna. Wszystko przez podejrzenie zakażenia koronawirusem u jednej z uczennic.

Kiedy na bulwar wrócą lokale gastronomiczne?

8 marca 2020, 12:14
Na gorzowskie bulwary mają wrócić wszyscy przedsiębiorcy, którzy wynajmowali nisze jeszcze przed remontem estakady kolejowej. Przekazanie obiektów miało się odbyć na początku stycznia 2020 roku, jednak tak się nie stało. Jak się okazało, tylko jeden najemca podpisał do tej pory umowę z PKP PLK, a to oznacza, że na lokale na bulwarze możemy poczekać nawet do lata.

Znad Walczaka znikną rury

6 marca 2020, 13:03
W sobotę i niedzielę nie przejedziemy częścią ulicy Walczaka. Ma to związek z planowaną rozbiórką napowietrznej sieci ciepłowniczej, która przecina tę ulicę w okolicach skrzyżowania z Dowgielewiczowej.


Fotoreportaże


x