Bielizna korygująca jaka najlepsza?

29 grudnia 2018, 12:50
Wielkie wyjście, urodziny, wesele przyjaciółki a nasza cud dieta jednak nie przyniosła efektów, co robić w takiej sytuacji? Na szczęście błyskawiczną pomoc możemy uzyskać zakładając bieliznę modelującą. Każda z nas potrzebuje w ważnych dla nas momentach czuć się pewnie i swobodnie, dlatego bielizna modelująca może uratować wiele takich momentów.

Lekarz doskonały ma 91 lat i pracuje w Gorzowie

3 grudnia 2018, 15:46
Profesor Eugeniusz Murawski to wybitny chirurg dziecięcy, który ma 91 lat i wciąż operuje. Co tydzień przyjeżdża do szpitala w Gorzowie, aby pomagać małym pacjentom. Polskie Towarzystwo Lekarskie doceniło prof. Murawskiego i przyznało mu tytuł Medicus Perfectus, czyli lekarz doskonały.

Odchudzanie po ciąży - porady ogólne

31 października 2018, 09:07
Jeśli jesteś zainteresowana temat odchudzania po ciąży, to zapraszam do wpisu.

Odpoczynek w górach. Postaw na aktywność jak i chwilę relaksu.

27 października 2018, 13:16
Podobno w górach jesień jest najpiękniejszą porą roku. Aby się o tym przekonać warto zaplanować sobie na nadchodzące weekendy lub święta kilka dni odpoczynku właśnie w górskich miejscowościach. Polskie Beskidy, Karpaty czy Karkonosze od lat przyciągają rzesze turystów z kraju jak i z poza jego granic. To idealne miejsce dla miłośników aktywności fizycznej, dalekich wędrówek w nieznane i obcowania z naturą.

W Kamienicy Smaku nie przyjmujemy klientów - my mamy Gości!

8 października 2018, 19:28
Rozmowa z Oliwią Szczebiot właścicielką restauracji Kamienica Smaku w Gorzowie Wlkp.

Kup bilet

Polecamy


x