Usuwanie wgniecień po gradobiciach

Wiadomości

Ruszyła budowa dużej sceny Pol'and'Rock Festival [zdjęcia]

16 lipca 2019, 15:12
Za niewiele ponad dwa tygodnie rozpocznie się 25. Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Właśnie ruszyła budowa ogromnej sceny głównej, która powinna być gotowa kilka dni przez rozpoczęciem festiwalu.

Wielki dźwig i prace na wieży katedry [film i zdjęcia]

16 lipca 2019, 12:33
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do zawieszenia kopuły i latarni na wieży katedry. Za pomocą dużego dźwigu wciągane są belki na wieżę. Są to drewniane elementy konstrukcji hełmu, które będą montowane już na górze.

Wypadek na rondzie Sybiraków [zdjęcia]

15 lipca 2019, 19:49
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda i toyoty doszło na rondzie Sybiraków w Gorzowie. Toyotą podróżowała kobieta w ciąży, która została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Ulewa nad Gorzowem [film]

14 lipca 2019, 16:32
W niedzielne popołudnie nad Gorzowem przeszła ulewa. Straż pożarna wyjeżdżała łącznie do 9 interwencji na terenie miasta. Były to przede wszystkim zalane garaże i piwnice.

Stal i Stilon przeciwko wandalizmowi

13 lipca 2019, 16:16
W poniedziałek na os. Słonecznym w Gorzowie odbędzie się wyjątkowa akcja, w której weźmie udział Bartosz Zmarzlik, kapitan Stali Gorzów oraz Łukasz Maliszewski, kapitan Stilonu Gorzów. Obaj sportowcy będą zamalowywali napisy, które zostały nabazgrane przez kibiców na elewacjach bloków.

Ukraińcy kontra prawdziwi gorzowianie

13 lipca 2019, 14:25
Wszyscy oceniający Ukraińców po kilku występkach zwykłych zbirów, jakich nie brakuje także wśród gorzowian, są radykalnie rozwiedzeni z rozumem. Czym innym jest potępienie bandyckich napadów, a czym innym wzywanie do antyukraińskiego „dżihadu” nad Wartą.

Ratuj Wartę, wejdź do wody

13 lipca 2019, 12:17
W niedzielę w całej Europie odbędzie się akcja pod hasłem „Big Jump 2019 – ratuj rzeki i wejdź do wody!”. Również w Gorzowie mieszkańcy będą mogli spotkać się na przystani przy ul. Wał Okrężny i wziąć udział w nietypowym wydarzeniu.

Autobus MZK potrącił pieszego

13 lipca 2019, 10:26
W sobotni poranek przy ul. Matejki na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia mężczyzny przez autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Miasto chciało dobrze, tylko mieszkańcy narzekają...

12 lipca 2019, 09:16
Miasto jak zwykle zakpiło ze zwykłych mieszkańców. Zignorowali osoby które inwestycja dotknie bezpośrednio zarówno w czasie planowania jak i teraz już po fakcie. Razem z sąsiadami mieszkamy w kamienicy której podwórko zostało "upublicznione". W 2018 r. pojawiła się informacja o remoncie podwórka. Każdy się ucieszył ponieważ wiązało się to z położeniem warstwy utwardzonej na ziemi (w naszym przypadku kostka brukowa) lub kratki zagęszczającej (druga połowa podwórka).

Pijany rowerzysta potrącony przez autobus [zdjęcia]

11 lipca 2019, 23:40
Tragiczny wieczór na drogach powiatu gorzowskiego. Po śmiertelnym wypadku z udziałem motocyklisty w Kostrzynie nad Odrą, doszło do kolejnego poważnego zdarzenia. Tym razem na drodze z Gorzowa do Różanek. Został tam potrącony pijany rowerzysta.


Fotoreportaże


x