W minioną niedzielę 6 maja Gorzowianka Wioletta Paduszyńska zwyciężyła w biegu Wings for Life 2019 w miejscowości Sunrise na Florydzie. W bardzo trudnych warunkach, gdzie temperatura wynosiła 38 stopni Celsjusza, a wilgotność powietrza sięgała 97 % podopieczna trenera Sebastiana Wierzbickiego pokonała dystans 40,49 km i uległa jedynie 4 mężczyznom biegnącym w tej lokalizacji!
To kolejny sukces gorzowianki. Warto przypomnieć, iż w zeszłym roku Wioletta Paduszyńska zwyciężyła w tej imprezie biegnąc w Poznaniu. Tam przebiegła niewiele ponad 48 kilometrów.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Warto też dodać, że w poznańskiej edycji Wings For Life ogromny sukces odniósł inny gorzowianin - Sławek Hładki. Przebiegł on imponujące 54km zajmując 3. miejsce w Polsce i 24. miejsce na świecie. Gratulujemy!
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
Piotr Bałtroczyk - STAND UP 2026
15 marca 2026
kup bilet |