Stal Gorzów będzie walczyć o brąz. Pierwszy mecz już 19 września

12 września 2021, 21:28
Drużyna Moje Bermudy Stal Gorzów walczyć będzie o brązowy medal mistrzostw Polski. Gorzowianie, mimo że próbowali, nie zdołali odrobić straty z pierwszego meczu. Rywalizację o brąz rozpoczniemy w Lesznie, 19 września. Mecz rewanżowy w Gorzowie - 26 września.

Dziś mecz o finał. Czy Stal ma jeszcze szanse?

12 września 2021, 15:41
Teoretycznie wszystko jest możliwe, bo podopieczni trenera Chomskiego wychodzili z gorszych opresji. Warto wspomnieć, chociażby sezon, kiedy wszyscy skazywali Stal na spadek, a drużyna zakończyła sezon na pudle. Problem w tym, że o awansie tym razem decyduje tylko 15 wyścigów.

Bartosz Zmarzlik drugi w Vojens. Wygrywa Łaguta!

11 września 2021, 21:24
Bartosz Zmarzlik gorzej wyszedł ze startu. Tym razem lepszy był Łaguta i to on wygrywa w Danii. Z zapasem 1 punktu to Rosjanin pojedzie do Torunia, gdzie odbędą się ostatnie dwa turniej z cyklu Grand Prix.

Renata Śliwińska mistrzynią paraolimpijską w pchnięciu kulą!

4 września 2021, 11:47
Zawodniczka GZSN Startu Gorzów Renata Śliwińska wywalczyła w sobotę 4 września złoty medal medal Igrzysk Paraolimpijskich w pchnięciu kulą. Mało tego, gorzowska zawodniczka z wynikiem 8,75 m ustanowiła w Tokio nowy rekord paraolimpijski.

Maciej Lepiato z brązowym medalem w Tokio

3 września 2021, 08:52
Kolejny medal na Igrzyskach Paraolimpijskich dla naszego reprezentanta. Maciej Lepiato, zawodnik Startu Gorzów, skokiem na 2.04 zapewnił sobie brązowy medal olimpijski.

Posmyk wyciąga Wartę Gorzów z głębokiego kryzysu

28 sierpnia 2021, 20:09
Na Olimpijskiej w sobotnie popołudnie widzieliśmy aż cztery bramki. Dwie strzelił grający trener - Paweł Posmyk i stało się to dopiero w drugiej połowie spotkania. 41-letni trener i zawodnik będzie chyba musiał wrócić na boisku, bo tylko on jest w stanie strzelać gole.

Zmarzlik w Rosji drugi, ale wciąż prowadzi w cyklu Grand Prix

28 sierpnia 2021, 19:44
Bartosz Zmarzlik tym razem musiał uznać wyższość Rosjanina. W Grand Prix w Togliatti triumfuje Artiom Łaguta. Zmarzlik przyjechał na drugim miejscu, na podium też Anders Thomsen

Brązowy medal gorzowskiego kulomiota na Paraolimpiadzie w Tokio

27 sierpnia 2021, 15:38
Zawodnik GZSN Startu Gorzów Lech Stoltman wywalczył w piątek 27 sierpnia brązowy medal Igrzysk Paraolimpijskich w pchnięciu kulą. To kolejny krążek na koncie gorzowskiego kulomiota. Podczas poprzedniej paraolimpiady w Rio de Janerio, również zdoby

Walkę o wielki finał Stal rozpocznie na własnym torze. Pierwszy mecz 5 września

22 sierpnia 2021, 17:55
Motor Lublin zdobywa w Lesznie punkt bonusowy i to koziołki przeskoczyły drużynę gorzowskiej Stali w ligowej tabeli. Oznacza to, że walkę o awans do ścisłego finału rozpoczniemy na własnym torze.