Rywale zacierają ręce, ale gorzowska Stal nie składa broni

9 sierpnia 2021, 17:34
Mimo że w klubie szpital, to jest szansa, że większość zawodników na decydujące starcia będzie gotowa do jazdy. Wielu skreśliło już klub z Gorzowa z walki o medale. Prezes Marek Grzyb jest jednak dobrej myśli.

Zmarzlik tym razem drugi. Wyprzedził go Łaguta

7 sierpnia 2021, 21:37
Bartosz Zmarzlik tym razem przyjechał na drugim miejscu w finale Grand Prix w Lublinie. Zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów musiał uznać tym razem wyższość Rosjanina - Artioma Łaguty.

Martin Vaculik ze złamanym obojczykiem!

7 sierpnia 2021, 21:23
Bardzo źle zakończył się sobotni udział Martina Vaculika w Grand Prix Polski w Lublinie. W trakcie 12 biegu zawodnik Stali Gorzów upadł bardzo niefortunnie, po tym jak doszło do kontaktu z Fredrikiem Lidgrenem i Jasonem Doylem. Decyzją lekarza zawodów, Vaculik został zabrany do szpitala. Niestety wieści z lecznicy nie są dobre. Martin Vaculik doznał złamania obojczyka w czterech miejscach.

Anna Puławska wspólnie z koleżankami wywalczyły brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich

7 sierpnia 2021, 10:31
Gorzowska kajakarka Anna Puławska wywalczyła swój drugi medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Wcześniej z Karoliną Nają w finale kajakarskich regat K2 na 500 metrów zajęły drugie miejsce. Natomiast w sobotni poranek w finale K4 na 500 metrów wspólnie z Karoliną Nają, Justyną Iskrzycką i Heleną Wiśniewską zajęły trzecie miejsce.

Zmarzlik wygrywa w Lublinie. Był nie do pokonania!

6 sierpnia 2021, 21:16
Mistrz jest tylko jeden, a reszta daleko z tyłu. Bartosz Zmarzlik wygrywa kolejny turniej z cyklu Grand Prix. Dzięki temu zwycięstwu Bartosz Zmarzlik obejmuje prowadzenie w klasyfikacji generalnej po 5 rundach.

Piotr Basta: jesteśmy dumni z naszej zawodniczki!

3 sierpnia 2021, 14:38
Ania Puławska stoi na wzgórzu Olimpu - mówi trener AZS AWF Piotr Basta. W krótkiej rozmowie z naszym portalem trener AZS AWF Gorzów Wielkopolski mówił o przeżyciach związanych z występem gorzowianki w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Anna Puławska wicemistrzynią olimpijską!

3 sierpnia 2021, 08:40
Gorzowska kajakarka Anna Puławska z AZS AWF Gorzów wspólnie z Karoliną Nają zajęły drugie miejsce w finale K2 na 500 metrów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Reprezentantki Polski kilkanaście minut po finale odebrały srebrne medale.

Stal przegrywa ze Spartą. Zawody przerwał deszcz [zdjęcia]

1 sierpnia 2021, 22:56
Betard Sparta Wrocław wygrywa we Wrocławiu. W przerwanym przez deszcz meczu, wrocławianie pokonali Moje Bermudy Stal Gorzów 42:30. Martin Vaculík był najskuteczniejszym żużlowcem gospodarzy - informuje portal speedwaynews.pl

Zmarzlik w znakomitym stylu wygrywa Grand Prix Polski we Wrocławiu

30 lipca 2021, 21:42
Bartosz Zmarzlik wygrywa Grand Prix we Wrocławiu. O krok od wyrwania tego zwycięstwa był Maciej Janowski, z którym nasz zawodnik stoczył walkę do ostatnich metrów. Trzeci był Artiom Łaguta.