Wiadomości

Nad Kłodawką zostanie wybudowany wybieg dla psów

10 sierpnia 2022, 18:29
Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się zaprojektowaniem wybiegu dla psów nad rzeką Kłodawą. Jest to inwestycja, która zwyciężyła w kategorii rejonowej centrum/śródmieście w ramach budżetu obywatelskiego 2022.

Nad rzeką Kłodawką ma powstać wybieg dla psów. Wszystko dzięki projektowi, który zgłosił jeden z mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego 2022. Wybieg dla psów ma powstać na działce pomiędzy placem zabaw, a hotelem Gracja.

Miasto szuka właśnie firmy, która zajmie się zaprojektowaniem wybiegu dla psów nad Kłodawką. Wybieg ma się składać z następujących elementów: pochylni dwustronnej, 4 hopek do skakania oraz 3 rur betonowych. Ponadto zostaną ustawione 3 koszy na psie odchody i 2 ławki z oparciem. Wybieg będzie miał ogrodzenie panelowe wraz z dwoma bramkami wyposażonymi w specjalne śluzy.

Miasto czeka na zgłoszenia do środy 17 sierpnia. Wyłoniony projektant będzie konsultował zakres opracowywanej dokumentacji z wnioskodawcą projektu w ramach budżetu obywatelskiego.

Firma, która wygra przetarg będzie miała dwa miesiące na przygotowanie dokumentacji projektowej. Szacunkowy koszt budowy wybiegu dla psów to 68 tys. zł. Przetarg na budowę wybiegu powinien zostać ogłoszony jeszcze w tym roku.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości