• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Tak zmienia się budynek, w którym powstaje Aldi [zdjęcia]

6 sierpnia 2022, 19:39
Przy ul. Piłsudskiego powstaje pierwszy w Gorzowie sklep Aldi. W ostatnich dniach prace przy przebudowie pawilonu na potrzeby dyskontu idą pełną parą. Wykonawca zabrał się za elewację budynku, która ma teraz kolor czarny. Sklep Aldi zostanie otwarty jeszcze w 2022 roku.

Na początku lipca czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytywali się czy budowa sklepu Aldi w pawilonie przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie jest aktualna, ponieważ od dłuższego czasu nie było widać żadnych prac w budynku. Biuro prasowe Aldi zapewaniało, że inwestycja jest aktualna. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule "Gorzów: Co z budową Aldi na os. Górczyn?".

Natomiast z początkiem sierpnia inwestor ruszył z dalszymi pracami, które obecnie prowadzone są pełną parą. Nie ma już śladu po dawnej, żółtej elewacji budynku. Teraz elewacja powstającego dyskontu jest koloru czarnego. Wszystko przez to, że sklep powstaje zgodnie z nowym konceptem wizualnym sieci Aldi. Ponadto została wyburzona jedna ze ścian od strony Szkoły Podstawowej nr 13 i trwają tam prace budowlane. Roboty prowadzone są również wewnątrz budynku.

Kiedy zatem możemy spodziewać się otwarcia pierwszego w Gorzowie sklepu Aldi? - Do końca 2022 roku planujemy otworzyć sklep dla klientów. Sklep przygotowywany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Agata Biernacka, kierownik działu komunikacji i PR w sieci Aldi.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości