Wiadomości

O kurcze pieczone! To będzie impreza

28 lipca 2019, 22:00
fot. facebook.com/Moja-Gmina-Deszczno
W ostatnią sobotę sierpnia w podgorzowskim Deszcznie odbędzie się tradycyjna impreza na pożegnanie lata, czyli Święto Pieczonego Kurczaka. Na scenie nie zabraknie tradycyjnie polskich wykonawców oraz gwiazd sceny muzycznej z lat 90. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Snap znany z takiego hitu jak „Rhythm is a dancer”.

Tegoroczne Święto Pieczonego Kurczaka odbędzie się w sobotę 31 sierpnia na placu kurczakowym w Maszewie w gminie Deszczno. Tradycyjnie w ciągu dnia odbędzie się Święto Plonów oraz konkurs na grilowanie drobiu. Jednak Święto Pieczonego Kurczaka to dla wielu przede wszystkim koncerty. A tych nie zabraknie. Tym bardziej, że repertuar będzie mocno zróżnicowany, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wiadomo już, że podczas imprezy wystąpi sulęciński zespół 5 Rano. Na scenie zobaczymy również Kamila Bednarka, który rozbuja publiczność muzyką reggae. Nie zabraknie takich piosenek jak „Chwile jak te”, „Cisza" czy „List”. Wśród polskich artystów zobaczymy również Piaska, czyli Andrzeja Piasecznego. Polski wokalista znany jest z utworów „Imię deszczu:, "Chodź, przytul, przebacz" czy "Śniadanie do łóżka".

Natomiast wyjątkową gwiazdą wieczoru będzie raper Turbo B. z zespołem Snap, czyli niemiecki zespół tworzący muzykę dance, który w latach 90 wylansował taki hit jak „Rhythm is a dancer”.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości