• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Kurczę pieczone! To dopiero będzie impreza

30 sierpnia 2022, 11:46
fot. Gmina Deszczno
W sobotę 3 września w podgorzowskim Deszcznie odbędzie się Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza wraca po dwuletniej przerwie, co cieszy jej sympatyków. Na scenie pojawią się tym razem polscy artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo oraz C-Bool.

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa wraca największa impreza w gminie Deszczno, czyli Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza odbędzie się w sobotę 3 września na placu kurczakowym w Maszewie. Tradycyjnie w ciągu dnia odbędzie się konkurs na grillowanie drobiu. Jednak Święto Pieczonego Kurczaka to dla wielu przede wszystkim koncerty. A tych nie zabraknie. Tym bardziej, że repertuar będzie mocno zróżnicowany, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

- Będziemy się starali, aby impreza była jak najbardziej udana. Nie zabraknie stoisk, wesołego miasteczka, dmuchańców, konkursów oraz koncertów. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo, wystąpi również C-Bool oraz zespół Stage Fever – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Paweł Tymszan, wójt gminy Deszczno.

Cleo to polska piosenkarka i autorka tekstów, która znana jest z takich hitów jak "My Słowianie", "Za krokiem krok", "Dom", "Łowcy gwiazd". Natomiast C-Bool to polski dj i producent muzyczny, który podbił scenę klubową takich utworami jak "Body & Soul", "Wonderland", "Never go away", "DJ Is Your Second Name", "Magic Symphony". Z kolei Stage Fever to zespół coverowy, który gra covery najpopularniejszych piosenek disco, funk czy polskich klasyków.

PROGRAM IMPREZY

godz. 16 - oficjalne rozpoczęcie imprezy

godz. 16.30 - start konkursu na grillowanie drobiu

godz. 17 - koncert Macieja Smolińskiego

godz. 18.10-18.30 - wręczenie pucharów w Grand Prix Czerwonej Baśki i Tysiąca, konkursy dla publiczności

godz. 18.30-19.10 - koncert zespołu Stage Fever

godz. 19.10-19.40 - wręczenie nagród w konkursie grillowania drobiu

godz. 19.40-20.30 - koncert zespołu Stage Fever

godz. 20.30 - konkursy dla publiczności oraz pokaz taneczny

godz. 21 - koncert Cleo

godz. 22.30 - koncert C-Boola

godz. 1 w nocy - zakończenie imprezy

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości