Wiadomości

Tańcząca koparka i latające motocykle na MRS

11 sierpnia 2018, 19:00, ak
fot. Skyfighers
W piątek 24 sierpnia odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Moto Racing Show w Gorzowie. Organizatorzy podkreślają, że tegoroczna impreza będzie wyjątkowa, a na fanów motoryzacji będzie czekało wiele atrakcji. Gośćmi specjalnymi MRS będzie Krzysztof Hołowczyc oraz Tomasz Kuchar.

Ubiegłoroczna edycja Moto Racing Show rozczarowała prawie wszystkich, którzy zgromadzili się na moście Staromiejskim. Dlatego też organizatorzy zapowiadają, że 10. jubileuszowa edycja imprezy, którą zaplanowano na piątek 24 sierpnia będzie wyjątkowa.

Gwiazdami 10. edycji Moto Racing Show będzie Krzysztof Hołowczyc oraz Tomasz Kuchar. Obaj sportowcy zaprezentują się na moście w swoich samochodach rajdowych. Oczywiście nie zabraknie również tradycyjnej parady wyjątkowych samochodów, motocykli i quadów, która o godz. 18 oficjalnie rozpocznie imprezę.

Tuż po paradzie odbędzie się pokaz freestyle motocross w wykonaniu Artura Puzio i Skyfighers, którzy będą wykonywali podniebne ewolucje na motocyklach na specjalnych rampach ustawionych na moście. Z motocykla Artur Puzio przesiądzie się za stery „Tańczącej Koparki”, która po raz pierwszy pojawi się w Gorzowie.

Oczywiście podczas Moto Racing Show nie może zabraknąć zapachu spalonej gumy i pisku opon. Swój debiut w imprezie będzie miała gorzowska grupa "Latam bo lubię", która zaprezentuje swoje driftowozy. Zapach spalonej gumy i pisk opon zapewni również Jerzy Tecław, który wraz ze swoimi gośćmi będzie driftował na moście Staromiejskim. Ponadto nie zabraknie pokazów quadów oraz stuntu. Zobaczymy najbardziej widowiskowe akrobacje na motocyklach takie jak wheelie, stoppie, burnout, drifting w wykonaniu m.in: mistrza świata w stuntcie motocyklowym Rafała Pasierbka oraz Marcina Głowackiego, Pawła Karbownika czy Tomasza Romaniuka.

Natomiast tuż po zakończeniu Moto Racing Show na nadwarciańskich błoniach przy moście żelaznym odbędzie się koncert Sławomira. Start o godz. 22. Natomiast tuż po koncercie Sławomira na scenie pojawią się gwiazdy sceny klubowej w ramach imprezy Euforia Dźwięku. W piątkowy wieczór wystąpią Filatov & Karas oraz DJ Inox.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości