Wiadomości

Co na Koniec Lata Party?

29 lipca 2018, 12:50, red
fot. archiwum
W ostatni weekend wakacji 24-26 sierpnia mieszkańcy Gorzowa oraz goście spotkają się na nadwarciańskich błoniach, aby bawić się przez trzy dni w ramach imprezy Koniec Lata Party. Nie zabraknie oczywiście dużej dawki sportu, dobrej muzyki i wspaniałej zabawy.

Koniec Lata Party to impreza, która odbywa się w Gorzowie od 2015 roky i na stałe wpisała się już w zakończenie wakacji. W ostatni weekend sierpnia nie zabraknie dużej dawki muzyki oraz sportowych emocji.

W piątek 24 sierpnia na moście Staromiejskim w Gorzowie odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Moto Racing Show. Sobota 25 sierpnia będzie należała do elity żużlowców, ponieważ na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się FIM Speedway Grand Prix of Poland. Natomiast niedziela 26 sierpnia to Animalia na nadwarciańskich błoniach, czyli impreza dla miłośników zwierząt i organizacji zajmujących się opieką nad nimi. Animalia mają swoja tradycję i spore grono fanów.

Jeżeli chodzi o muzykę, to w ciągu tych trzech dni na scenie plenerowej zobaczymy popularnego Sławomira z piosenką "Miłość w Zakopanem", zespół Bracia oraz uwielbianego przez nastolatki gorzowianina Dawida Kwiatkowskiego.

Natomiast na osoby lubiące muzykę elektroniczną czeka Euforia Dźwięku na nadwarciańskich błoniach przy Wale Okrężnym, którą zaplanowano na piątek 24 sierpnia i sobotę 25 sierpnia. W piątkowy wieczór na scenie zobaczymy duet Filatov & Karas oraz DJ Inox. Z kolei w sobotę wystąpią: MOGUAI, Stanton Warriors, Tomcraft, Skytech, neeVald oraz Cherry aka BreakNtune x JayKosy.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości