Wiadomości

Zamknięty most i ulice. Czas na MRS [zdjęcia]

23 sierpnia 2018, 08:43, red
fot. archiwum
Kierowcy, którzy w weekend będą chcieli dostać się z centrum Gorzowa na Zawarcie będą musieli uzbroić się w cierpliwość lub zostawić auto w domu. Wszystko przez to, że w ramach imprezy Moto Racing Show zostanie zamknięty most Staromiejski. Utrudnienia będą również na innych ulicach.

Jak informuje Urząd Miasta, już w piątek 24 sierpnia o godz. 8 rano zamknięta dla ruchu zostanie całkowicie ul. Nadbrzeżna na odcinku od Wildomu do mostu Staromiejskiego. Natomiast od godz. 12 zamknięty zostanie most Staromiejski dla obu kierunków, wraz z przyległym do niego rondem św. Jerzego oraz ul. Chrobrego na odcinku od ul. Sikorskiego do mostu Staromiejskiego, skrzyżowanie ul. Chrobrego z ul. Spichrzową, a także ul. Spichrzowa od ul. Wodnej do ul. Chrobrego. Sama impreza startuje o godz. 18. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Ruch zostanie przywrócony dopiero około godz. 2 w nocy z piątku na sobotę. Z momentem zakończenia imprezy Moto Racing Show, wprowadzony zostanie objazd z ul. Fabrycznej do centrum ulicami: Śląska – Wawrzyniaka – Kolejowa – Przemysłowa – Most Staromiejski.

Kierowcy, którzy w ciągu dnia będą chcieli przejechać z centrum Gorzowa na Zawarcie będą musieli skorzystać z objazdu, który będzie wyznaczony po trasie ul. Chrobrego – Jagiełły – Warszawska – rondo Santockie – Trasa Nadwarciańska – Zielona – Grobla. O trasie objazdu informować będą ustawione tymczasowo znaki drogowe, wskazujące dojazd do mostu Lubuskiego. Natomiast przejazd do centrum miasta z Zawarcia możliwy będzie ulicami: Śląską – Wawrzyniaka – Kolejową – Przemysłową – Woskową – Zieloną – Trasą Nadwarciańską.

W piątek kierowcy nie będą mogli również parkować wzdłuż ul. Kolejowej. Ruche na skrzyżowaniu ulic Grobla – Zielona – Woskowa będzie kierować policja. Możliwe będzie także zawracanie na ul. Grobli na wysokości stacji paliw BP.

Również w piątek 24 sierpnia od godz. 12 zamknięta zostanie ul. Fabryczna na odcinku od ronda św. Jerzego do ul. Towarowej. Droga zostanie otwarta dopiero w poniedziałek 27 sierpnia około godz. 4 rano.

Fotoreportaż


1/3 Organizacja ruchu na MRS

1/3 Organizacja ruchu na MRS

2/3 Organizacja ruchu na MRS

2/3 Organizacja ruchu na MRS

3/3 Organizacja ruchu na MRS

3/3 Organizacja ruchu na MRS

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości