• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 48 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Gdzie wybrać się na Walentynki w Gorzowie?

14 lutego 2023, 11:00, red
We wtorek 14 lutego obchodzimy święto zakochanych, czyli popularne Walentynki. Jeżeli nie masz pomysłu, gdzie zabrać swoją drugą połówkę na Walentynki w Gorzowie, podpowiadamy.

We wtorek 14 lutego święto zakochanych, czyli Walentynki. Jedni wyczekują Walentynek, inni najchętniej nie ruszaliby się tego dnia z domu. Wszędzie jest pełno czerwonych serduszek, zakochanych par i czerwonych róż. Jeżeli należysz do tej pierwszej grupy i zastanawiasz się, gdzie zabrać swoją drugą połówkę tego dnia, podpowiadamy.

Gdzie spędzić Walentynki w Gorzowie? Kinowe seanse na Walentynki w Gorzowie

Jeżeli nie macie pomysłów, jak spędzić Walentynki w Gorzowie, warto wybrać się z ukochaną osobą do jednego z dwóch gorzowskich kin – Multikina oraz kina Helios. We wtorek 14 lutego w obu kinach będą grane takie filmy jak: Magic Mike: Ostatni Taniec czy Titanic. 25 rocznica.

Gdzie spędzić Walentynki w Gorzowie? Najlepsze restauracje na Walentynki w Gorzowie

Jeżeli chcecie wybrać się na romantyczną kolację, ale nie wiecie, którą kanjpę wybrać, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych restauracji w Gorzowie według opinii Google.

Tajka – ocena 4,8/5

Restauracja Aneri - ocena 4,8/5

Restauracja Pasja - ocena 4,7/5

Madara Restauracja Japońska - ocena 4,7/5

Restauracja Pocztowa 13 - ocena 4,7/5

Livingroom – ocena 4,6/5

Restauracja Rattan - ocena 4,6/5

Restauracja Kamienica Smaku - ocena 4,5/5.

Zakochaj się w Gorzowie. Zrób sobie zdjęcie na tle napisu "Kocham Gorzów"

We wtorek 14 lutego Urząd Miasta Gorzowa zaprasza wszystkich zakochanych oraz grupy znajomych i przyjaciół do parku Wiosny Ludów, czyli popularnego parku Róż. Tam w godz. 14-17 będzie można zrobić sobie zdjęcie z napisem "Kocham Gorzów".

- Dla uczestników sesji przygotowaliśmy drobne niespodzianki, m.in. baloniki z helem i słodkie ciastka od piekarni „Bagietka” - opowiada Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Walentynki na lodowisku Słowianki w Gorzowie

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka przygotowało dla mieszkańców Gorzowa "Walentynkową dyskotekę na lodowisku". Impreza z dj'em oraz niespodziankami zaplanowana jest w godz. 17-20. 

- Miłość należy okazywać codziennie, ale warto celebrować ją w tym wyjątkowym dniu, jakim są Walentynki. Zapraszamy więc na miłosną dyskotekę na lodowisku Słowianki. Będziemy bawić się na tafli od godz. 17:00 do godz. 20:00 w towarzystwie dj'a. Przygotowaliśmy dla Was również konkurs niespodziankę, w którym do wygrania będą wyjątkowe nagrody - podkreśla Słowianka.

Gdzie spędzić Walentynki w Gorzowie? Walentynki w Teatrze im. Juliusza Osterwy

Gorzowski teatr w Walentynki zaprasza na spektakl "Świecie nasz" w reżyserii Artura Barcisia. Początek seansu o godz. 19. Bilety w cenie 40-45 zł.

- Ten spektakl był moim marzeniem od lat. Wychowałem się na piosenkach Marka Grechuty, to one ukształtowały moją wrażliwość. Wiedziałem, że kiedyś go zrobię. W tym spektaklu nie ma jakiejś wyraźnej fabuły, ale jest rodzaj impresji. Piosenki Grechuty to przede wszystkim piękna poezja. Grechuta śpiewał Gałczyńskiego, Mickiewicza, sam też był świetnym poetą. A ponieważ dobra poezja jest uniwersalna i dotyczy kondycji człowieka - kondycji moralnej, kondycji świata - to w tym czasie te piosenki okazały się szczególnie aktualne. Wiele fragmentów wydaje się napisanych na ten czas, który teraz mamy. Zespół gorzowskiego teatru znam bardzo dobrze, zrealizowałem tu już trzy przedstawienia. Wiedziałem, że będzie idealny do stworzenia i tego projektu. Z tej realizacji jestem również bardzo zadowolony. Mam wielką nadzieję, że te uczucia podzieli również publiczność – opowiada Artur Barciś.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości