• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Walentynki w Gorzowie. Na jaki film pójść na Walentynki do kina?

6 lutego 2023, 11:00, red
zdjęcie poglądowe
Jeżeli nie macie pomysłów, jak spędzić Walentynki w Gorzowie, warto wybrać się z ukochaną osobą do kina. Natomiast jeżeli nie jesteście fanami święta zakochanych, to Multikino oraz kino Helios w Gorzowie ma w swojej ofercie maratony horrorów na które możecie wybrać się z paczką znajomych.

Walentynki w Multikinie w Gorzowie. Jakie filmy będą grane w Walentynki w Multikinie w Gorzowie?

Antywalentyki Maraton Horrorów 2023 - seans w piątek 10 lutego o godz. 22

Natomiast dla osób, które nie przepadają za miłosnymi historiami, Multikino ma w swojej ofercie Antywalentynki z maratonem horrorów takich jak "Abyzou", "Enys Man", "Najbardziej samotny chłopak na świecie" oraz "Skinamarink".

Jak wykazali psycholodzy Donald Dutton i Arthur Aron, horror to najlepszy gatunek filmowy do obejrzenia na randce. Dziwne? Cóż, kino grozy najsilniej wyzwala adrenalinę, a ludzki mózg kojarzy mocne (i satysfakcjonujące!) przeżycia z osobą, w której towarzystwie ich doznaje. Twój ukochany lub ukochana szybsze bicie serca połączy więc z Twoją osobą… Dodatkowo, według tych samych badaczy, podczas oglądania horrorów pary przytulają się częściej niż na seansach innych filmów, częściej też opuszczają kino trzymając się za ręce: nie od dziś wiadomo, że dotyk bliskiej osoby jest skutecznym lekarstwem na strach.

- Hejtujesz Święto Zakochanych po całości? Na Nocny Maraton Horrorów zapraszamy wszystkich, nie tylko pary. Zabierz znajomych i przekonajcie się, że serce może i jest symbolem miłości, ale przede wszystkim bardzo efektownie tryska krwią, kiedy wgryza się w nie potwór… a kiedy w końcu przestaje bić, jego właściciel sam może zamienić się w jakąś przerażającą istotę straszącą zza grobu… - podkreśla Multikino.

Magic Mike: Ostatni Taniec – seanse we wtorek 14 lutego o godz. 14.40, 17.20 oraz 20.00

„Magic” Mike Lane (Tatum) powraca na scenę po długiej przerwie. Jego interes spalił na panewce, tak więc spłukany musiał się zatrudnić jako barman na Florydzie. Ale w nadziei na przysłowiową ostatnią szarżę Mike udaje się do Londynu z bogatą celebrytką (Hayek Pinault), która kusi go propozycją nie do odrzucenia. Kobietą kierują też jednak jej własne, skrywane powody. Mike wreszcie dowiaduje się, o co naprawdę chodzi jego towarzyszce, ale nie ma już odwrotu. Czy razem z nowymi, seksownymi tancerzami, których musi doprowadzić do porządku i formy, zdoła sprostać oczekiwaniom?

Heaven in Hell - seanse we wtorek 14 lutego o godz. 14.50, 17.35 oraz 20.20 

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący wyłącznie chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką uczuć, które nią targają - poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Maks natomiast uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…

Titanic. 25 rocznica – seans we wtorek 14 lutego o godz. 19.30

Film Titanic zadebiutował w kinach w 1997 roku. Po 25 latach film wraca na ekrany kin. w jakości 4K w wersji 3D i po konwersji do formatu HFR.

W słoneczny, kwietniowy dzień w 1912 roku, na angielskim wybrzeżu arystokratyczna rodzina wraz z 17-letnią Rose (Kate Winslet) wchodzi na pokład Titanica, udając się w podróż do Stanów Zjednoczonych. Pół godziny później grający w pokera w tanim, portowym barze 23-letni Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) wygrywa szczęśliwym trafem bilet III klasy na rejs Titanikiem. W ostatniej chwili przed wypłynięciem statku wbiega na jego pokład. Tak zaczyna się wielka historia miłosna, która ma odmienić życie pięknej, bogatej, lecz nieszczęśliwej Rose oraz biednego, nie mającego nic prócz talentu malarskiego, Jacka.

Walentynki w Heliosie w Gorzowie. Jakie filmy będą grane w Walentynki w Heliosie w Gorzowie?

Nieromantyczny maraton grozy - seans w piątek 10 lutego o godz. 23.00

Również kino Helios zaprasza na maraton horrorów podczas którego będzie można obejrzeć takie filmy jak Abyzou, Play Dead, Oczy Demona oraz Control.

- Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu! Już 10 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery przygotowaliśmy noc pełną grozy. Pokażemy cztery przerażające horrory z premierowym pokazem filmu „Abyzou” na początek.

Opowieść o starożytnym demonie przeprowadzi nas do kolejnej makabrycznej kostnicy w przedpremierowym „Play Dead”. Po krótkiej przerwie zrobi się jeszcze mroczniej za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy będziecie spać przy włączonym świetle – również przedpremierowe „Oczy demona” i na sam koniec, dla najodważniejszych „Control” - zapowiada kino Helios.

Heaven in Hell - seanse we wtorek 14 lutego o godz. 18.30 oraz 21.15

Magic Mike: Ostatni Taniec - seans we wtorek 14 lutego o godz. 20.15

Titanic. 25 rocznica – seans we wtorek 14 lutego o godz. 19

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości