Wiadomości

Zakochaj się w Gorzowie na Walentynki

31 stycznia 2023, 10:00, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Walentynki tuż, tuż, więc sporo osób zastanawia się, jak spędzić ten dzień lub wieczór ze swoją drugą połówką. Po raz kolejny miasto Gorzów zaprasza mieszkańców do wspólnej walentynkowej zabawy. Tym razem mieszkańcy mogą wybrać najbardziej romantyczne miejsce w Gorzowie, gdzie 14 lutego zostanie zorganizowana sesja zdjęciowa dla wszystkich zakochanych.

W środę 14 lutego święto zakochanych, czyli Walentynki. Jedni wyczekują Walentynek, inni najchętniej nie ruszaliby się tego dnia z domu. Wszędzie jest pełno czerwonych serduszek, zakochanych par i czerwonych róż. Każdego roku gorzowscy urzędnicy proponują mieszkańcom ciekawą akcję związaną z Walentynkami. Również w tym roku nie zabraknie ciekawej inicjatywy ze strony wydziału promocji i informacji.

Tym razem miasto zaprasza do wspólnej zabawy z Teatrem im. Juliusza Osterwy zapraszamy do walentynkowej zabawy. - Razem poszukamy najbardziej romantycznego miejsca w mieście, a w Dzień Zakochanych to tam zaaranżujemy miejsce do walentynkowych foto sesji – podkreśla Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Wystarczy napisać krótko, gdzie w Gorzowie najłatwiej się zakochać, słowem które miejsce sprzyja miłości. Swój wybór należy uzasadnić. Urzędnicy czekają na najciekawszą historię związaną z wybranym miejscem. Liczy się kreatywność. Najciekawsze uzasadnienie i historia zostaną ocenione i nagrodzone. Zabawa odbywać się będzie za pośrednictwem miejskiego profilu na Facebooku. Wybór miejsca i uzasadnienie należy wysłać w wiadomości prywatnej. Swoje propozycje najbardziej romantycznego miejsca w Gorzowie wraz z uzasadnieniem można wysyłać do piątku 10 lutego.

Jury spośród przesłanych historii wybierze jedną najlepszą. Zwycięzca otrzyma voucher na wybrany spektakl, do zrealizowania w lutym lub marcu w Teatrze im. Juliusza Osterwy.

- Ponadto spośród nadesłanych propozycji najbardziej romantycznych miejsc w mieście, wybierzemy to wskazywane przez gorzowian najczęściej i to tam 14 lutego zaaranżujemy foto miejsce do walentynkowych sesji zdjęciowych. Na pewno wykorzystamy do tego celu napis Gorzów, który towarzyszył nam przy walentynkowej akcji w 2021 roku na Starym Rynku – opowiada Liberkowska.

Zdjęcia we wtorek 14 lutego będzie można robić w 14-17, bo później robi się ciemno. Dla zakochanych w Gorzowie, którzy skorzystają z okazji zrobienia do zdjęcia, na miejscu będę również czekać drobne niespodzianki.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości