• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Zakochaj się w Gorzowie na Walentynki. Las czerwonych serc na Starym Rynku

9 lutego 2024, 08:30, Anna Kluwak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Walentynki w środę 14 lutego, więc sporo osób zastanawia się, jak spędzić to wyjątkowe święto ze swoją drugą połówką. Po raz kolejny miasto Gorzów zaprasza mieszkańców do wspólnej walentynkowej zabawy. Na Starym Rynku na zakochane pary będzie czekać 250 czerwonych balonów w kształcie serca oraz okazja do zrobienia niebanalnego zdjęcia.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

W środę 14 lutego święto zakochanych, czyli Walentynki. Jedni wyczekują Walentynek, inni najchętniej nie ruszaliby się tego dnia z domu. Wszędzie jest pełno czerwonych serduszek, zakochanych par i czerwonych róż. Każdego roku gorzowscy urzędnicy proponują mieszkańcom udział w akcji „Zakochaj się w Gorzowie”.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

W tym roku w środę 14 lutego o godz. 12 na Starym Rynku na zakochane pary będą czekać niespodzianki i niepowtarzalna okazja do zrobienia niebanalnego zdjęcia. Do tego na Starym Rynku pojawi się „las czerwonych serc” z 250 balonów.

- Aby zabrać jeden z balonów do domu, trzeba będzie jednak wykonać drobne zadanie. Na przyczepionym do balonika bileciku napisać, za co warto kochać Gorzów i dlaczego warto zostać tu na dłużej. Uzupełnione bileciki będziemy zbierać do specjalnej skrzyni w kształcie serca, najciekawsze argumenty wykorzystamy podczas akcji „Zostaję” promującej miasto, a ich autorów nagrodzimy później zestawem miejskich gadżetów – komentuje Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji Urzędu Miasta Gorzowa.

Na mieszkańców będą czekać specjalne fotoramki oraz jabłka. Impreza potrwa od godz. 12 do wyczerpania balonów. To już siódma edycja zabawy „Zakochaj się w Gorzowie” przygotowana w mieście z okazji Walentynek.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości