Wiadomości

Zakochaj się w Gorzowie na Walentynki

12 lutego 2021, 11:45
fot. Urząd Miasta Gorzowa
Walentynki już w niedzielę 14 lutego, więc sporo osób zastanawia się, jak spędzić ten dzień lub wieczór ze swoją drugą połówką. Jak się okazuje, wydział promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa przygotował dla mieszkańców muzyczno-fotograficzną niespodziankę na Starym Rynku.

Święto zakochanych tuż, tuż. Jedni wyczekują Walentynek, inni najchętniej nie ruszaliby się tego dnia z domu. Wszędzie jest pełno czerwonych serduszek, zakochanych par i czerwonych róż. Każdego roku gorzowscy urzędnicy proponują mieszkańcom ciekawą akcję związaną z Walentynkami. Również w tym roku nie zabraknie ciekawej inicjatywy ze strony wydziału promocji i informacji.

W niedzielę 14 lutego na Starym Rynku szykowana jest niespodzianka muzyczno-fotograficzna. Od godz. 14 do godz. 17.30 będzie szansa na zrobienie wyjątkowego zdjęcia z unikatowym tłem i napisem „kocham Gorzów”, które pierwszy raz zostanie oddane do dyspozycji mieszkańców. A wszystko w towarzystwie dźwięków miłosnych operowych arii śpiewanych przez Aleksandra Kaczuka-Jagielnika oraz Roksanę Marię Maciejczuk. 

- Walentynki to tylko pretekst, bo każdy powód jest dobry, by pokazać, co czujemy do naszego miasta. Rok temu biliśmy rekord Polski, dwa lata temu przygotowaliśmy miejską grę uliczną, podczas której można było poznać twórczość gorzowskich poetów, a jeszcze wcześniej zorganizowaliśmy walentynkowy happening z sercem dla Gorzowa w roli głównej. W tym roku, z uwagi na obostrzenia epidemiczne, wspólne bicie rekordu byłoby niemożliwe – tłumaczy Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości