• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

TOP5 mijającego tygodnia na gorzowianin.com

8 sierpnia 2021, 11:23
Magda Gessler i jej wizyta w Gorzowie to najchętniej czytana informacja w naszym serwisie w ciągu ostatniego tygodnia. Czytelnicy interesowali się także tragiczną śmiercią we Włoszech pracownika gorzowskiego teatru oraz śmieciami pozostałymi po remoncie lokalu, które zamiast na wysypisko trafiły na Gorzowskie Murawy. 

1. Kuchenne rewolucje, czyli Magda Gessler w Gorzowie

Nie ma co ukrywać, największe emocje w naszym mieście wzbudziło pojawienie się w dawnym „Łabędziu” Magdy Gessler i jej kuchennych rewolucji. Pierwsze informacje o latających talerzach w lokalu przy Alei Konstytucji 3 maja pojawiły się w poniedziałkowy wieczór, 2 sierpnia 2021 roku. Przejeżdżający tą ulicą kierowcy widzieli Magdę Gessler, która nagrywała zapowiedzi przed barem Agatka. Lokal ma wznowić swoją działalność 9 sierpnia. Rewolucje ponoć udane.

2. Tragiczne wieści z Włoch. Nie żyje pracownik gorzowskiego teatru

Tragiczne wieści napłynęły z Włoch do Gorzowa. W ubiegłym tygodniu podczas wakacyjnego pobytu na Sycylii zginął 23-letni Konrad, pracownik teatru im. J. Osterwy w Gorzowie. Mężczyzna prawdopodobnie zginął wskutek nieszczęśliwego wypadku. Śledczy podejrzewają, że Konrad spadł z klifu, a upadek z kilku metrów okazał się śmiertelny.

3. Trzy nastolatki na jednej hulajnodze potrącone przez samochód

W środowy wieczór na przejściu dla pieszych przy ul. Wybickiego doszło do potrącenia. Kierującego samochodem osobowym marki opel potrącił trzy nastolatki, które jechały na jednej hulajnodze i przejeżdżały przez pasy. Wszystkie trzy dziewczyny zostały zabrane do szpitala.

4. Śmietnisko na Gorzowskich Murawach po remoncie restauracji

Zamiast wywieźć śmieci do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Chróściku, wyrzucili odpady na Gorzowskich Murawach. Osoba, która przejęła lokal po restauracji, zrobiła remont, a następnie wyrzuciła odpady na terenie rezerwatu przyrody. Po naszej interwencji okazało się, że znalazł się winny. To firma wykonująca remont wyrzuciła śmieci na murawach. Nowy najemca lokalu posprzątał zgromadzone odpady.

5. Sukcesy gorzowskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

Gorzowska kajakarka Anna Puławska wywalczyła swój drugi medal podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Wcześniej z Karoliną Nają w finale kajakarskich regat K2 na 500 metrów zajęły drugie miejsce. Natomiast w sobotni poranek w finale K4 na 500 metrów wspólnie z Karoliną Nają, Justyną Iskrzycką i Heleną Wiśniewską zajęły trzecie miejsce.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości