Wiadomości

Pracownik gorzowskiego teatru zginął podczas wakacji na Sycylii

2 sierpnia 2021, 16:09
fot. Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie
Tragiczne wieści napłynęły z Włoch do Gorzowa. W ubiegłym tygodniu podczas wakacyjnego pobytu na Sycylii zginął 23-letni Konrad, pracownik teatru im. J. Osterwy w Gorzowie. Mężczyzna prawdopodobnie zginął wskutek nieszczęśliwego wypadku. Śledczy podejrzewają, że Konrad spadł z klifu, a upadek z kilku metrów okazał się śmiertelny.

- Nie żyje nasz kolega Konrad Klisowski. Miał zaledwie 23 lata. Był młodym, zdolnym, pełnym marzeń i planów człowiekiem. Kochał ludzi i świat. Wyjechał na wakacje zaledwie na tydzień…. I już nie wrócił…I choć w teatrze pracował zaledwie kilka miesięcy wniósł w nasze życie wiele młodzieńczego zapału, kreatywności i dobrej energii… Dziękujemy Konradzie za Twoją obecność… - poinformowała w poniedziałek 2 sierpnia  Ewa Kunicka, rzeczniczka Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie.

Konrad zajmował się w teatrze fotografią, obsługą multimediów oraz promocją. Na wakacje wyjechał na włoską wyspę Sycylię. Natomiast do tragedii doszło w piątek 30 lipca w Capo Gallo, które wchodzi w skład Gór Palermitańskich na Sycylii. Jak podaje Palermo Today, ciało 23-latka zostało zauważone przez parę, która patrolowała okolice latarni morskiej po stronie Isola delle Femmine. Ratownicy górscy dotarli do ciała Konrada, które znajdowało się u podnóża ściany klifu. Jest to niebezpieczny i niedostępny obszar, gdzie wcześniej dochodziło już do śmiertelnych wypadków. Według śledczych, Konrad prawdopodobnie spadł z klifu i nie przeżył upadku z wysokości kilku metrów.

W chwili wypadku 23-latek miał na sobie sportowy strój i plecak, w którym znajdowały się kluczyki od skutera. Ciało Konrada zostało przewiezione do Palermo, gdzie prokurator zarządził sekcję zwłok. Na podstawie obrażeń ma zostać wyjaśnione czy 23-latek poślizgnął się podczas wspinaczki czy przyczyną zgonu było coś zupełnie innego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości