Wiadomości

Magda Gessler z Kuchennymi Rewolucjami w Gorzowie

2 sierpnia 2021, 22:52
"Kuchenne Rewolucje" dotarły do Gorzowa. W poniedziałkowy wieczór Magda Gessler wraz z telewizyjną ekipą odwiedziła Bar Mleczny Agata. W najbliższym czasie lokal przejdzie metamorfozę - zmieni swoją nazwę oraz menu. Emisja programu odbędzie się najprawdopodobniej jesienią.

W poniedziałkowy wieczór 2 sierpnia do portalu gorzowianin.com docierały wiadomości od czytelników, że w Gorzowie pojawiła się Magda Gessler, która prowadzi telewizyjne show „Kuchenne Rewolucje”.

Faktycznie, gwiazda TVN wraz z całą ekipą telewizyjną pojawiła się w Barze Mlecznym Agata, który mieści się przy Al. Konstytucji 3 Maja 105, w dawnym Łabędziu. To oznacza, że lokal przejdzie w najbliższych dniach metamorfozę – zmieni się nie tylko wygląd lokalu i jego nazwa, ale również menu.

Jadłodajnia pod Łabędziem działa w tym miejscu do 31 sierpnia 2017 roku. W barze można było zjeść potrawy z tradycyjnej polskiej kuchni z niepowtarzalnym klimatem rodem z minionej epoki. Później do lokalu przy Alei Konstytucji 3 maja przeniósł się Bar Mleczny Agata. Tam również można było zjeść dania kuchni polskiej - naleśniki, pierogi, chłodnik i kotlety jajeczne. Ceny w barze Agata były do tej pory przystępne. Zupa dnia kosztowała 2 zł 70 groszy, porcja pierogów ruskich 3,95 a ziemniaki z bigosem 7 zł 40 groszy. Były też prawdziwe dania obiadowe. Kotlet rybny z ziemniakami i surówką mogliśmy kupić za niecałe 10 złotych, a taki sam zestaw z kotletem z piersi kurczaka kosztował 11 złotych i 14 groszy. Prawda, że bardzo tanio? Czy po rewolucjach będzie tak samo tanio i smacznie?

Wszystko wskazuje na to, że odcinek z udziałem gorzowskiego lokalu będziemy mogli obejrzeć w jesiennej ramówce „Kuchennych Rewolucji”. Natomiast redakcja portalu gorzowianin.com będzie na bieżąco śledziła zmianę Baru Mlecznego Agata.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości