Wiadomości

Magda Gessler z Kuchennymi Rewolucjami w Gorzowie

2 sierpnia 2021, 22:52
"Kuchenne Rewolucje" dotarły do Gorzowa. W poniedziałkowy wieczór Magda Gessler wraz z telewizyjną ekipą odwiedziła Bar Mleczny Agata. W najbliższym czasie lokal przejdzie metamorfozę - zmieni swoją nazwę oraz menu. Emisja programu odbędzie się najprawdopodobniej jesienią.

W poniedziałkowy wieczór 2 sierpnia do portalu gorzowianin.com docierały wiadomości od czytelników, że w Gorzowie pojawiła się Magda Gessler, która prowadzi telewizyjne show „Kuchenne Rewolucje”.

Faktycznie, gwiazda TVN wraz z całą ekipą telewizyjną pojawiła się w Barze Mlecznym Agata, który mieści się przy Al. Konstytucji 3 Maja 105, w dawnym Łabędziu. To oznacza, że lokal przejdzie w najbliższych dniach metamorfozę – zmieni się nie tylko wygląd lokalu i jego nazwa, ale również menu.

Jadłodajnia pod Łabędziem działa w tym miejscu do 31 sierpnia 2017 roku. W barze można było zjeść potrawy z tradycyjnej polskiej kuchni z niepowtarzalnym klimatem rodem z minionej epoki. Później do lokalu przy Alei Konstytucji 3 maja przeniósł się Bar Mleczny Agata. Tam również można było zjeść dania kuchni polskiej - naleśniki, pierogi, chłodnik i kotlety jajeczne. Ceny w barze Agata były do tej pory przystępne. Zupa dnia kosztowała 2 zł 70 groszy, porcja pierogów ruskich 3,95 a ziemniaki z bigosem 7 zł 40 groszy. Były też prawdziwe dania obiadowe. Kotlet rybny z ziemniakami i surówką mogliśmy kupić za niecałe 10 złotych, a taki sam zestaw z kotletem z piersi kurczaka kosztował 11 złotych i 14 groszy. Prawda, że bardzo tanio? Czy po rewolucjach będzie tak samo tanio i smacznie?

Wszystko wskazuje na to, że odcinek z udziałem gorzowskiego lokalu będziemy mogli obejrzeć w jesiennej ramówce „Kuchennych Rewolucji”. Natomiast redakcja portalu gorzowianin.com będzie na bieżąco śledziła zmianę Baru Mlecznego Agata.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości