Wiadomości

Wpływ impotencji na życie zawodowe

23 kwietnia 2021, 13:18, red 30
Choć impotencja jest problemem związanym głównie ze sferą seksualną, to problemy ze wzwodem i brak satysfakcji seksualnej mogą mieć negatywny wpływ także na inne obszary życia, w tym karierę zawodową. W niniejszym artykule przybliżymy problem, a także zastanowimy się, jak z nim walczyć.

Czym właściwie jest impotencja i dlaczego tak negatywnie wpływa na życie zawodowe?

Impotencja to tymczasowy lub stały problem z osiągnięciem wzwodu lub z utrzymaniem stanu erekcji na dłużej niż kilka minut. Dotyka on głównie mężczyzn po czterdziestce, którzy częściej zapadają na choroby przewlekłe oraz pod wpływem andropauzy mają niższy poziom testosteronu. Nie znaczy to jednak, że impotencja nie dotyczy młodych panów. To oczywiste, że życie w stresie i biegu, bez możliwości celebrowania odpoczynku również negatywnie odbija się na życiu seksualnym i potencji.

Jest to w gruncie rzeczy błędne koło – stres i praca pogarszają potencję, zaś brak potencji negatywnie wpływa na karierę zawodową. Pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób jest to powiązane. To proste – brak możliwości spełnienia seksualnego utrudnia rozładowanie stresu i napięcia. Nierozładowane pożądanie seksualne zakłóca pełną koncentrację, a co za tym idzie, zmniejsza zawodową wydajność. Dodatkowo naukowo zostało udowodnione, że impotencja bardzo negatywnie oddziałuje na samoocenę mężczyzny. To oczywiste, że w pracy pewność siebie jest cechą niezbędną, by uporać się z przeciwnościami.

Co zrobić w takiej sytuacji?

Impotencja jest problemem, który odbija się na wielu płaszczyznach Twojego życia – właśnie dlatego tak istotne jest, abyś jak najszybciej zwrócił się do specjalisty o pomoc. W innym wypadku Twoja frustracja seksualna będzie odbijać się na bliskich oraz na Twoim życiu zawodowym. Wydawać się może, że zażegnanie problemu jest skomplikowane, ale wcale nie musi takie być.

Ważnym elementem walki z impotencją jest sięgnięcie po pomoc farmakologiczną. Wśród polecanych produktów znajduje się ciesząca się sporą popularnością kamagra. Środek ten jest stosunkowo tani, a pierwsze efekty osiągniesz już w ciągu kilkunastu minut. Co najważniejsze – jest on przebadany i bezpieczny. Kamagra jest sprawdzonym sposobem na potencję, po który możesz sięgnąć zarówno w połączeniu z innymi metodami na poprawę sprawności seksualnej, jak i wtedy, gdy wszystkie próby zawiodły.

Jakie jeszcze działania można podjąć?

Jeśli Twoja impotencja wynika ze stresu spowodowanego pracą, spróbuj znaleźć przynajmniej trochę więcej czasu na odstresowanie. Kilka dni urlopu oraz włączenie do codziennego planu krótkich spacerów może mieć wpływ na poprawę potencji. Wiele osób poleca także dietę bogatą w kwasy omega-3 i omega-6, które wspomagają produkcję testosteronu, co pozytywnie oddziałuje na osiągnięcie wzwodu. Pamiętaj także o regularnych badaniach i przyjmowaniu leków, jeśli jesteś przewlekle chory. Zaburzenia krążenia, choroby neurologiczne, a także cukrzyca i otyłość mogą bardzo obniżać potencję oraz negatywnie wpływać na libido.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości