Rośnie wielka woodstockowa scena

12 lipca 2017, 13:09, red
Do tegorocznego Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą zostały trzy tygodnie. To oznacza dla organizatorów sporo pracy, która na dobre już się rozpoczęła. Budowana jest scena, supermarket czy też zaplecze sanitarne.

Tegoroczny, 23. Przystanek Woodstock będzie imprezą podwyższonego ryzyka – tak zdecydował komendant Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. To oznacza dodatkowe obostrzenia i więcej pracy dla organizatorów.

Trzeba będzie, tak jak przed rokiem postawić wysoki płot wokół całego terenu festiwalu. Ponadto będzie zakaz picia alkoholu pod dużą i małą sceną, a nad bezpieczeństwem oprócz pokojowego patrolu, będą czuwały również kamery.

Do festiwalu pozostały trzy tygodnie, więc na woodstockowym polu zaczęło się dziać. Od początku tygodnia na pole jest zwożony sprzęt, a technicy zajmują się już budową dużej sceny. Ponadto w trakcie budowy jest również supermarket, a pracownicy Miejskich Zakładów Komunalnych podłączają wodę do miejsc, w których znajdą się stoiska gastronomiczne oraz zlewy i prysznice.

Przystanek Woodstock rozpocznie się w czwartek 3 sierpnia i potrwa do soboty 5 sierpnia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->