Wiadomości

Ruszyła budowa dużej sceny Pol'and'Rock Festival [zdjęcia]

16 lipca 2019, 15:12
fot. facebook.com/PolAndRockFestival
Za niewiele ponad dwa tygodnie rozpocznie się 25. Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Właśnie ruszyła budowa ogromnej sceny głównej, która powinna być gotowa kilka dni przez rozpoczęciem festiwalu.

Jubileuszowy 25. Pol'and'Rock Festival ruszy w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia. Jednak pierwsze wydarzenia związane z festiwalem zaplanowano już na środę 31 lipca. Dlatego też prace na polu woodstockowym trwają w najlepsze.

Na początku lipca ruszyły prace przy budowie zaplecza festiwalu, gdzie będzie mieściło się centrum dowodzenia oraz podłączane są sanitariaty. Natomiast w poniedziałek 15 lipca zaczęły przyjeżdżać ciężarówki z elementami sceny.

Budowa głównej sceny potrwa do końca przyszłego tygodnia. Konstrukcja będzie gotowa kilka dni przed festiwalem. Jak twierdzi Krzysztof Dobies, rzecznik WOŚP sama budowa konstrukcji sceny jest prosta i szybka. Najbardziej żmudną pracą będzie za to połączanie całego sprzętu i okablowania na scenie i wokół niej.

Następnie rozpoczną się testy, które mają za zadanie sprawdzić czy wszystko jest gotowe – m.in. czy oświetlenie i nagłośnienie działa prawidłowo.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości