Najlepszy Przekaz w Mieście także w Gorzowie!

12 maja 2015, 09:54, Anna Warchoł
fot. najlepszyprzekazwmiescie.pl
Zakopower i Ray Wilson - Genesis Classic Orchestra, to dwie gwiazdy Dni Gorzowa, które poznaliśmy do tej pory. Portalowi gorzowianin.com udało się ustalić kolejny zespół. Będzie to polska grupa hip-hopowa.

Z każdym dniem znamy coraz więcej szczegółów powracających Dni Gorzowa, które jak zapowiada prezydent Jacek Wójcicki będą zrobione hucznie i z rozmachem.

Świętowanie rozpocznie się w piątek 26 czerwca, a zakończy w niedzielę 28 czerwca. Imprezy odbędą się na Bulwarze Zachodnim i Wschodnim, na nadbrzeżu rzeki od strony Zawarcia oraz w amfiteatrze.

Do tej pory poznaliśmy dwie gwiazdy, które zaprezentują się przed gorzowską publicznością. Pierwszą z nich będzie Ray Wilson - Genesis Classic Orchestra. Koncert odbędzie w sobotę 27 czerwca o godz. 20 w na błoniach nadwarciańskich przy moście żelaznym. Natomiast dzień później, w niedzielę 28 o godz. 20  na nadwarciańskich błoniach wystąpi zespół Zakopower.

Teraz przyszedł czas na ogłoszenie kolejnego grupy muzycznej, która wystąpi podczas Dni Gorzowa.

„Do celu masz niewiele tak…”

Jak udało się ustalić portalowi gorzowianin.com kolejną gwiazdą, którą zobaczymy  w sobotę 27 czerwca na scenie na nadwarciańskich błoniach przy moście żelaznym będzie Najlepszy Przekaz w Mieście.

- Godzina koncertu jest jeszcze w trakcie ustalania. Więcej szczegółów będziemy znać w tym tygodniu – mówi Hanna Błauciak z Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie.

Najlepszy Przekaz w Mieście, to polska grupa hip-hopowa założona w lipcu 2014 roku przez Adama Rudnickiego oraz Kamila Woronieckiego. Do tej pory NPWM wydali jedną płytę. W październiku 2012 roku ukazał się ich krążek „Słowa prawdy”.

Jednak największą popularność zdobył ich singiel „Do celu”, który został wydany w 2014 roku.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości