Wiadomości

Dobry Wieczór Gorzów 2023. Wiemy jakie gwiazdy wystąpią na scenie

24 kwietnia 2023, 11:06, Marcin Kluwak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Koncerty na Starym Rynku w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów 2023 ruszą w niedzielę 18 czerwca i potrwają do niedzieli 3 września. W tym roku na scenie Dobry Wieczór Gorzów wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej takie jak Mrozu, Ania Rusowicz, Reni Jusis, Natalia Przybysz, Tulia czy Poparzeni Kawą Trzy.

Wydarzenia kulturalno-rozrywkowe w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów już na stałe zastąpiły tradycyjne Dni Gorzowa. W końcu zamiast 2-3 dni zabawy, mamy koncerty i inne ciekawe wydarzenia przez całe lato. Również w 2023 roku na mieszkańców Gorzowa czeka cykl wydarzeń w ramach Dobry Wieczór Gorzów.

Dobry Wieczór Gorzów 2023. Co czeka na mieszkańców Gorzowa?

W tym roku Dobry Wieczór Gorzów rozpocznie się w niedzielę 18 czerwca, a ostatni koncert zaplanowano na niedzielę 3 września. To 85 koncertów i imprez oraz 400 artystów na sześciu scenach w różnych miejscach na terenie miasta. Wydarzenia będą odbywać się w soboty i niedziele na scenie, która zostanie tradycyjnie ustawiona na Starym Rynku. Start koncertów zawsze o godz. 19.

Cykl letnich wydarzeń rozpocznie Nocny Szlak Kulinarny, który zaplanowano na 16-17 czerwca, a zakończy Nocny Szlak Kulturalny, który odbędzie się 2-3 września.

Dobry Wieczór Gorzów 2023. Kto wystąpi na scenie Dobry Wieczór Gorzów?

Kogo zobaczymy w tym roku na scenie? Wśród gwiazd, które zagrają na Starym Rynku pojawi się Natalia Sikora (16 czerwca), Natalia Przybysz (17 czerwca), Mrozu (18 czerwca), Ania Rusowicz, Kari Sal i Adam Bałdych (29 lipca), Reni Jusis (26 sierpnia), Tulia (2 września), Poparzeni Kawą Trzy (3 września)

Ponadto zobaczymy i posłuchamy takich artystów sceny muzycznej, jak Warszawskie Combo Taneczne, Dawid Troczewski Quartet, Wolna Grupa Bukowina, Horpyna, Spirit in the forest, Old Breakout.

Urodziny Gorzowa. Impreza będzie trwała dwa dni

Oprócz wydarzeń w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów, na mieszkańców czeka jeszcze impreza z okazji 766 urodzin miasta. Prezydent Jacek Wójcicki zapowiada, że urodzinowa impreza potrwa aż dwa dni i odbędzie się na nadwarciańskich błoniach przy ul. Wał Okrężny.

W sobotę 1 lipca o godz. 19 na scenie wystąpi Dziubek Band wraz z gośćmi takimi jak Maria Sadowska, Liroy czy Kuba Badach. Natomiast w godz. 23 – 2 w nocy na mieszkańców czeka dyskoteka pod chmurką.

Z kolei w niedzielę 2 lipca o godz. 18 na mieszkańców czeka koncert Gorzowskiej Orkiestry Dętej wraz z gośćmi takimi jak Błażej Król, Krystyna Prońko czy Przemek Raminiak. Następnie na scenie pojawi się Błażej Król z własnym koncertem. Z kolei o godz. 20.30 rozpocznie się koncert Dawida Kwiatkowskiego, który zakończy świętowanie urodzin Gorzowa.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości