• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Miejsca rekreacji w Gorzowie sprawdzone. Czas na naprawy

8 kwietnia 2023, 14:01
fot. archiwum Urzędu Miasta Gorzowa
Pracownicy Urzędu Miasta Gorzowa przeprowadzili wiosenny przegląd placów zabaw, miejskich siłowni pod chmurką oraz placów do ćwiczeń. Kontrole pozwoliły na ujawnienie miejsc, gdzie niezbędne będą prace remontowe i drobne naprawy. Te rozpoczną się po świętach.
Za oknami robi się coraz cieplej, więc miejsca rekreacji w mieście zaczną być oblegane zarówno przez dzieci i dorosłych. Dlatego też na początku kwietnia pracownicy wydziału gospodarki komunalnej i transportu publicznego w Urzędzie Miasta Gorzowa przeprowadzili wiosenne kontrole placów zabaw, miejskich siłowni i placów do ćwiczeń.

- Na placach zabaw wymieniono piasek, uzupełniono go w strefach bezpieczeństwa. Prowadzone przeglądy pozwoliły na ujawnienie miejsc wymagających prac remontowych i naprawczych – komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Naprawy rozpoczną się po Świętach Wielkanocnych i będą prowadzone według przyjętego harmonogramu. Remonty w pierwszej kolejności zostaną przeprowadzone w miejscach, które naprawy są najpilniejsze ze względów bezpieczeństwa. - Prace będą postępowały sukcesywnie, aby w możliwie krótkim czasie wszystkie place i siłownie były w pełni użyteczne – podkreśla Ciepiela.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości