• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Kierujący volvo potrącił kobietę na pasach

5 stycznia 2023, 08:50
fot. Wypadki Gorzów
W czwartkowy poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Roosevelta w Gorzowie doszło do potrącenia kobiety przez kierującego volvo. Potrącona piesza została zabrana do szpitala.

W czwartek 5 stycznia nad ranem doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną przy ul. Roosevelta, tuż za skrzyżowaniem z ul. Mieszka I. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

21-latek kierujący volvo jechał ul. Roosevelta od strony ul. Słowiańskiej w kierunku ronda Wyszyńskiego i potrącił wchodzącą na pasy 58-letnią kobietę. - Do potrącenia doszło, kiedy sygnalizacja była jeszcze w trybie nocnym, z pulsującym pomarańczowym światłem. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Potrącona piesza została zabrana do szpitala.

AKTUALIZACJA

- Potrącona kobieta na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. 21-letni mężczyzna kierujący volvo został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł i 15 punktami karnymi - mówi Jaroszewicz.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości