• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Gorzów: Pożar mieszkania w wieżowcu

4 stycznia 2023, 20:00
archiwum
W środowy wieczór doszło do pożaru w wieżowcu przy ul. Walczaka w Gorzowie. Ogień pojawił się w mieszkaniu na 7 piętrze. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

W środę 4 stycznia o godz. 19.12 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania w wieżowcu przy ul. Walczaka. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Do pożaru doszło w  mieszkaniu na 7 piętrze Zadymienie przedostało się do mieszkań na wyższych kondygnacjach - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Właściciel mieszkania, w którym doszło do pożaru, próbował samodzielnie gasić ogień i nawdychał się dymu. Został przekazany pod opiekę pogotowia. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości