• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Ciało poszukiwanego Marcina odnaleziono w Warcie. Są wyniki sekcji zwłok

2 stycznia 2023, 12:35, red
fot. KMP Gorzów
Pod koniec grudnia 2022 roku, po kilku tygodniach poszukiwań zostały odnalezione zwłoki 31-letniego Marcina Jastrzębskiego. Policjanci z Gorzowa odnaleźli ciało mężczyzny na brzegu rzeki Warty. W poniedziałek 2 stycznia 2023 roku została przeprowadzona sekcja zwłok.

Portal gorzowianin.com jako pierwszy informował o tym, że w czwartek 29 grudnia 2022 roku zostały odnalezione zwłoki 31-letniego Marcina, który był poszukiwany od listopada. Chociaż policja nie potwierdzała oficjalnie tożsamości odnalezionego mężczyzny, to rodzina 31-latka poinformowała o odnalezieniu jego ciała.

Zwłoki 31-letniego Marcina znajdowały się na brzegu rzeki Warty w rejonie miejscowości Jasiniec w gminie Bogdaniec. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która odbyła się w poniedziałek 2 stycznia 2023 roku.

- Oficjalnie potwierdzamy, że odnaleziony mężczyzna to poszukiwany od listopada Marcin Jastrzębski. Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że bezpośrednią przyczyną zgonu 31-latka było utonięcie. Śledczy wykonują dalsze badania i czekają na szczegółowe wyniki – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Poszukiwania zaginionego Marcina Jastrzębskiego zakończone tragicznie

W czwartek 10 listopada 2022 roku 31-letni Marcin Jastrzębski wyszedł z domu na os. Europejskim w Gorzowie, aby spotkać się ze znajomymi. Mężczyzna w piątek 11 listopada o godz. 5 rano opuścił bar Ósemka przy ul. Mostowej, gdzie był ze znajomymi. Następnie poszedł ul. Sikorskiego, gdzie na przystanku „Zakład Energetyczny” spędził kilkadziesiąt minut. Ślad urwał się o godz. 5.35 przy ul. Garbary.

Na początku poszukiwania odbywały się na szeroką skalę. Pomimo mijających tygodni, działania nie zostały przerwane i policjanci cały czas prowadzili poszukiwania zaginionego mężczyzny. W międzyczasie śledczy docierali do kolejnych nagrań z monitoringu, w tym z prywatnych kamer.

Według informacji do których dotarł portal gorzowianin.com, jedna z kamer monitoringu nagrała jak mężczyzna wpada do rzeki Warty na wysokości Admiry przy ul. Wał Okrężny, dlatego też działania służb skupiły się na rzece.

Niestety poszukiwania zakończyły się tragicznie. 29 grudnia 2022 roku na brzegu rzeki Warty w rejonie miejscowości Jasiniec w gminie Bogdaniec zostały odnalezione zwłoki 31-latka.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości