Wiadomości

Zaatakował wędkarza nożem. Rodzina poszkodowanego prosi o pomoc

27 listopada 2022, 19:18
fot. KMP Gorzów
W sierpniu jeden z wędkarzy został brutalnie zaatakowany nożem i butelką nad jeziorem w Wojcieszycach koło Gorzowa przez nieznanego sprawcę. Pomimo nagłośnienia sprawy, policjantom nie udało się ustalić, kim jest mężczyzna i sprawa została umorzona. Rodzina zaatakowanego wędkarza prosi o pomoc i liczy, że w końcu uda się dotrzeć do sprawcy.

Wracamy do sprawy ataku za pomocą noża na wędkarza nad jeziorem w podgorzowskich Wojcieszycach o której portal gorzowianin.com informował jako pierwszy w artykule "Wędkarz zaatakowany nożem. Policja szuka sprawcy". Do zdarzenia doszło w sobotę 20 sierpnia po godz. 19 nad jeziorem w Wojcieszycach. Wówczas nieznany mężczyzna zaatakował butelką, a następnie nożem jednego z wędkarzy, który doznał obrażeń głowy - miał cztery rany cięte. Poszkodowany wędkarz zgłosił sprawę na policję.

Pod koniec sierpnia prokurator zdecydował się na upublicznienie wizerunku mężczyzny, który zaatakował wędkarza, ponieważ policjanci nie byli w stanie ustalić tożsamości sprawcy. - Mężczyzna ma około 40-50 lat, wzrost 195 centymetrów, włosy krótkie, jasne. W dniu zdarzenia ubrany był w szare spodnie dresowe, bluzę czarną z szarymi rękawami, buty ciemne. Sprawa jest prowadzona pod kątem gróźb i uszkodzenia ciała – opowiadał w sierpniu Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało, policjantom do tej pory nie udało zatrzymać się sprawcy. Dlatego też z prośbą o pomoc zwrócila się do naszej redakcji żona poszkodowanego wędkarza. - Policja umorzyła postępowanie z uwagi na niewykrycie sprawcy. Nie udało się im ustalić, kim jest ten mężczyzna. Dlatego proszę o pomoc i upublicznienie wizerunku mężczyzny jeszcze raz – podkreśla pani Marta, żona zaatakowanego wędkarza.

Kobieta liczy na to, że ktoś w końcu rozpozna mężczyznę ze zdjęcia i ten poniesie odpowiedzialność za brutalny atak na jej męża. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub zna jego miejsce przebywania proszony jest o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 791 23 11 lub 112.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości