• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 80 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Wędkarz zaatakowany nożem. Policja szuka sprawcy

23 sierpnia 2022, 12:00
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa szukają mężczyzny, który w miniony weekend zaatakował butelką, a potem nożem jednego z wędkarzy nad jeziorem w Wojcieszycach koło Gorzowa. Zaatakowany wędkarz doznał obrażeń głowy.

W sobotę 20 sierpnia nad jeziorem w Wojcieszycach doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Nieznany mężczyzna zaatakował butelką, a następnie nożem jednego z wędkarzy. Sprawę nagłośnili znajomi wędkarza, który postanowili szukać sprawcy również na własną rękę. - Naszego kolegę i klienta, ten gość w środku, zaatakował na rybach w Wojcieszycach butelką, a potem nożem. Są poważne obrażenia ciała – pisze pan Piotr, który na swoim facebookowym profilu publikuje zdjęcie.

Jak się okazało, zaatakowany wędkarz doznał obrażeń głowy - ma cztery rany cięte. Sprawa została zgłoszona na policję. - Zdarzenie miało miejsce w sobotę 20 sierpnia nad jeziorem w Wojcieszycach. Jednak poszkodowany mężczyzna złożył zawiadomienie w sprawie gróźb karalnych i uszkodzenia ciała w poniedziałek 22 sierpnia. Odkąd tylko policjanci przyjęli zgłoszenie w tej sprawie, są prowadzone działania. Trwają poszukiwania sprawcy – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jakie były dokładne okoliczności tego zdarzenia i dlaczego doszło do ataku z użyciem noża? Tego póki co nie wiadomo. - Z uwagi na dobro śledztwa nie zdradzamy szczegółów dotyczących tego zdarzenia – podkreśla Ziętek.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości