• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Hugo zjadł kiełbasę z haczykiem. Psiak musiał być pilnie operowany

17 listopada 2022, 09:33
fot. czytelnik Mikołaj
Ktoś po raz kolejny próbuje zaszkodzić psom na terenie Gorzowa. Tym razem przy ul. Jagiellończyka nieznana osoba rozrzuciła na trawniku kiełbasę w której był schowany haczyk na ryby. Niestety kiełbasę z haczykiem zjadł mały Hugo, piesek rasy chihuahua. Psiak trafił pilnie na stół operacyjny, ponieważ haczyk przebił jego jelitko.
Na portalu gorzowianin.com wielokrotnie opisywaliśmy skandaliczne sytuacje do których dochodziło na terenie Gorzowa - nieznane osoby rozrzucały kawałki kiełbasy z gwoździami lub żyletkami, które następnie zjadały psy. Do takich sytuacji dochodziło m.in. na os. Górczyn, os. Piaski czy os. Staszica. Jedną z takich kiełbas nafaszerowanych żyletkami zjadł mały york, który w ostatniej chwili trafił na stół operacyjny i został uratowany.

Tym razem ktoś po raz kolejny chce zaszkodzić psom w Gorzowie. W środę 16 listopada wieczorem, pan Mikołaj wybrał się ze swoim pieskiem Hugo na spacer ulicami Śródmieścia. Kiedy właściciel szedł ze swoją chihuahuą ul. Jagiellończyka, w pewnym momencie psiak zjadł leżący w trawie kawałek kiełbasy. Jak się okazało, ktoś schował celowo do środka haczyk na ryby.

- O mały włos nie straciłem swojego przyjaciela. Jak można w ogóle zrobić coś takiego bezbronnemu zwierzęciu? Osoba, która to zrobiła nie jest dla mnie człowiekiem. Hugo trafił na stół operacyjny w lecznicy weterynaryjnej przy ul. Myśliborskiej. Okazało się, że haczyk przebił jego jelitko i musiał być pilnie operowany. Na szczęście udało się uratować Hugo, ale zostałem narażony nie tylko na ogromny stres i obawę o pupila, ale również na kosztowną operację ratującą życie mojego małego przyjaciela. Dlatego nie pozdrawiam frajera, który to zrobił i mam nadzieję, że karma do niego wróci – podkreśla pan Mikołaj, właściciel psa.

Hugo po przeprowadzonej operacji wrócił ze swoim właścicielem do domu. Psiak powoli dochodzi do siebie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości