Kiełbasy z żyletkami podrzucane na Górczynie

1 marca 2020, 18:27, mk
Ktoś celowo próbuje pozbyć się psów z osiedla Górczyn. Kilka dni temu do jednej z lecznic weterynaryjnych w Gorzowie trafił york, któremu z żołądka wyciągnięto… żyletkę.

Informacje o operacji przeprowadzonej na niewielkim psie umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych jeden z lekarzy – Dawid Mrzygłód. - Dzisiaj operowaliśmy yorka, który na spacerze na Górczynie połknął kiełbasę, którą jakiś ***** nafaszerował żyletkami. Proszę uważać na swoich pupili w Gorzowie – czytamy. Pies, który trafił do lecznicy w Gorzowie miał mnóstwo szczęścia. Jego właściciel w porę zareagował na to, co zobaczył w treści, którą pies zwymiotował. - Nie było krwawienia właściciel znalazł w wymiocinach fragment żyletki, a rtg potwierdziło że w żołądku jest jeszcze pół żyletki – wyjaśnia w komentarzach lekarz.

To nie pierwszy tego typu przypadek w Gorzowie. Wcześniej, na osiedlu Piaski ktoś do kawałków mięsa porozrzucanych na trawnikach poupychał śruby i gwoździe. Teraz właściciele czworonogów znajdują kawałki kiełbasy z połamanymi żyletkami w środku. Uważać powinni wszyscy, ale takie niespodzianki możemy znaleźć w rejonach ulic: Walczaka, Dowgielewiczowej oraz przy parku w okolicach szpitala.

Zaniepokojeni mieszkańcy zwrócili się z pismem do Straży Miejskiej w Gorzowie z prośbą o zwiększenie patroli w rejonach osiedli Manhattan, Górczyn oraz Dolinki. Jednak to sami właściciele czworonogów powinni zwracać baczną uwagę na to, co jedzą ich pupile.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości