• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Gorzów: Słowianka otwiera lodowisko. Czas na zimowe szaleństwo

13 listopada 2023, 14:00, Anna Kluwak
fot. CRS Słowianka
W piątek 17 listopada zostanie otwarte lodowisko na Słowiance w Gorzowie. Start o godz. 10. Klienci mogą wypożyczyć łyżwy na miejscu lub skorzystać z własnego sprzętu.

W miniony weekend rozpoczęło się mrożenie tafli lodowiska na terenie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka w Gorzowie. Prace przebiegają sprawnie, dzięki czemu bardzo dobrą wiadomość dla fanów zimowego szaleństwa na lodzie.

Słowianka rozpoczyna sezon i otwiera lodowisko w Gorzowie

W piątek 17 listopada Słowianka rozpoczyna sezon na ślizganie się i otwiera lodowisko. Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2023/2024 na lodowisku o godz. 10. Natomiast w pierwszy weekend działalności lodowiska Słowianki na mieszkańców czeka kurs weekendowej szkółki jazdy na łyżwach oraz dyskotekę na łyżwach.

W sobotę 18 listopada rozpocznie się pierwszy kurs weekendowej Szkółki Jazdy na Łyżwach. Przez cały sezon zaplanowane są trzy cykle kursu. Kurs obejmuje 10 zajęć na dwóch poziomach do wyboru: nauka lub doskonalenie jazdy na łyżwach. Zapisy już trwają.

Również w sobotę 18 listopada odbędzie się dyskoteka na lodowisku. Dyskotekowe szaleństwo na łyżwach zaplanowano w godz. 17-20. Na wszystkich odwiedzających w tym dniu lodowisko czekać będzie moc atrakcji przy dobrej muzyce, a także konkursy z nagrodami.

- Dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową akcję promocyjną trwającą przez cały sezon. Jest nią Karta Małego Łyżwiarza, którą można otrzymać w kasie Lodowiska. Każde dziecko może zbierać na niej pieczątki, a następnie wymienić na bilet wstępu na lodowisko -opowiada Agnieszka Czyrny z marketingu Słowianki.

Lodowisko słowianki będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 12-20 oraz w piątki, soboty, niedziele i święta w godz. 10-21.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości