• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Paczka dla schroniaczka. Zostań św. Mikołajem psiaków ze schroniska w Gorzowie

14 listopada 2023, 10:20, Anna Kluwak
fot. Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”
Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Azyl organizuje po raz siódmy akcję Świąteczna paczka dla schroniaczka w Gorzowie. Każdy może wcielić się w św. Mikołaja i obdarować prezentem jednego z podopiecznych schroniska. Zbiórka jest prowadzona do piątku 15 grudnia.

Każdy z nas może zostać św. Mikołajem i to takim, który obdaruje podopiecznych gorzowskiego schroniska dla bezdomnych psów „Azorki”. Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”, które zarządza schroniskiem organizuje po raz siódmy akcję „Świąteczna paczka dla schroniaczka”. Poprzednie akcje okazały się ogromnym sukcesem, a psiaki ze schroniska zostały dosłownie zasypane prezentami.

Akcja Świąteczna paczka dla schroniaczka w Gorzowie. Zostań św. Mikołajem psa ze schroniska w Gorzowie

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl” liczy również, że i w tym roku los bezdomnych zwierząt nie będzie obojętny ludziom dobrego serca. - Dzięki ludziom o wielkich sercach w poprzednim roku ilość paczek przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Nasze Elfiki miały dużo pracy w dźwiganiu i rozpakowywaniu prezentów. Ale taka praca to żadna praca‼ To ogromna przyjemność. Każdy nasz psiak został obdarowany cudownymi prezentami. Wierzymy, że w tym roku uda się to powtórzyć, bo każdy rok pokazuje, że razem mamy ogromną moc – podkreśla Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”

Na czym polega akcja Świąteczna paczka dla schroniaczka w Gorzowie?

O co chodzi w akcji? - Każdego dnia udostępniamy listy do św. Mikołaja pisane w imieniu naszych podopiecznych. W każdym z nich znajdziecie szczegółowe informacje o tym co najlepiej umieścić w paczce i czego dany psiak potrzebuje najbardziej. Jeżeli zdecydujecie, że zostajecie Mikołajem dla tego psiaka, bardzo prosimy o informację pod postem z listem – tłumaczy zarządca schroniska.

Następnie na każdej paczce należy napisać imię i numer ID psiaka, dzięki czemu wolontariusze będą wiedzieć do kogo należy prezent. Przygotowane zostaną również punkty zbiórek, do których będzie można zawieźć prezenty. Paczki można przywozić również bezpośrednio do schroniska przy ul. Fabrycznej 97 w Gorzowie.

- Jeśli macie jakieś pytania/wątpliwości odnośnie zakupów, np. rozmiary obroży, kubraków, śmiało pytajcie. Wolontariusz, który pomagał w pisaniu listu chętnie odpowie na wasze pytanie – podkreśla Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl".

Zbiórka paczek potrwa do piątku 15 grudnia. Natomiast w niedzielę 17 grudnia wszystkie merdające ogonki poczują magię świąt i otrzymają swoje paczuszki.

Tutaj znajdziesz listy psiaków ze schroniska. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości