• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Słowianka szykuje się do otwarcia lodowiska

10 listopada 2023, 08:40, Anna Kluwak
fot. CRS Słowianka
W weekend na Słowiance rozpoczną się przygotowania do otwarcia lodowiska. Pracownicy Słowianki zajmą się procesem mrożenia tafli lodowiska. Wszystko ma być gotowe najpóźniej na sobotę 18 listopada.

Miłośnicy zimowego szaleństwa na łyżwach zaczęli dopytywać się, kiedy ruszy lodowisko na Słowiance. W końcu, w ostatnich latach lodowisko było czynne już w połowie listopada. Jak będzie w tym roku?

- Dokładną datę otwarcia lodowiska będziemy w stanie wskazać po tym weekendzie, podczas którego rozpoczniemy proces mrożenia tafli lodowiska. Jednak wszystko ma być gotowe na 18 listopada, kiedy planujemy kurs weekendowej szkółki jazdy na łyżwach oraz dyskotekę na łyżwach – komentuje Agnieszka Czyrny z marketingu Słowianki.

W sobotę 18 listopada rozpocznie się pierwszy kurs weekendowej Szkółki Jazdy na Łyżwach. Przez cały sezon zaplanowane są trzy cykle kursu. Kurs obejmuje 10 zajęć na dwóch poziomach do wyboru: nauka lub doskonalenie jazdy na łyżwach. Zapisy już trwają.

Również w sobotę 18 listopada odbędzie się dyskoteka na lodowisku. Dyskotekowe szaleństwo na łyżwach zaplanowano w godz. 17-20. Na wszystkich odwiedzających w tym dniu lodowisko czekać będzie moc atrakcji przy dobrej muzyce, a także konkursy z nagrodami.

- Dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową akcję promocyjną trwającą przez cały sezon. Jest nią Karta Małego Łyżwiarza, którą można otrzymać w kasie Lodowiska. Każde dziecko może zbierać na niej pieczątki, a następnie wymienić na bilet wstępu na lodowisko -opowiada Czyrny.

Lodowisko słowianki będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 12-20 oraz w piątki, soboty, niedziele i święta w godz. 10-21.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości