• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Co z budową Aldi na os. Górczyn?

10 lipca 2022, 18:17
fot. archiwum
Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytują się czy budowa sklepu Aldi w pawilonie przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie jest aktualna, ponieważ od kilku tygodni nie widać żadnych prac w budynku. Jak zapewnia biuro prasowe Aldi, sklep ma zostać otwarty dla klientów do końca 2022 roku.

Pod koniec marca ruszyły prace przy przebudowie pawilonu przy ul. Piłsudskiego na potrzeby sklepu Aldi. Wówczas wewnątrz budynku zostały zburzone wszystkie ściany działowe, które wcześniej oddzielały od siebie poszczególne sklepy oraz zerwane zostały podwieszane sufity. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „Tutaj powstanie Aldi. Właśnie ruszyły prace”.

Jednak w ostatnich tygodniach roboty zastopowały i na placu budowy nic kompletnie się nie dzieje. Brak jakichkolwiek prac zauważyli również czytelnicy portalu gorzowianin.com, którzy dopytują się czy budowa sklepu Aldi przy ul. Piłsudskiego jest nadal aktualna.

- Czy wiecie może co dalej z budową sklepu Aldi w budynku po starym Komforcie przy ul. Piłsudskiego? Jakiś czas temu stały tam kontenery na śmieci i jakieś prace były prowadzone, a teraz nic się tam nie dzieje. Czy jest jeszcze jakaś szansa żeby ten sklep powstał? - dopytuje się czytelnik Dawid. - Czy coś wiadomo z budową Aldi? Nic się tam nie dzieje - napisała czytelniczka Renata. - Co ze sklepem Aldi przy Piłsudskiego? Ponad dwa miesiące temu stały tam kontenery na gruz i odbywały się w środku jakieś prace rozbiórkowe, od tego momentu cisza, nic się nie dzieje. Czy oni zrezygnowali z tego sklepu? - pyta się z kolei czytelnik Damian.

Zwróciliśmy się w tej sprawie z prośbą o komentarz do biura prasowego Aldi. - Przebudowa sklepu przy ul. Piłsudskiego jest aktualna. Do końca 2022 roku planujemy otworzyć sklep dla klientów. Sklep przygotowywany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Agata Biernacka, kierownik działu komunikacji i PR w sieci Aldi.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości