• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Co dalej ze Zmarzlikiem w Stali Gorzów? W sieci pojawiła się... zbiórka

25 lipca 2022, 13:06
Stal Gorzów ma już trzy strzelby na sezon 2023. W sieci, pod praktycznie każdym postem dotyczącym gorzowskiego klubu trwa zażarta dyskusja dotycząca przyszłości kapitana - Bartosza Zmarzlika. Niektórzy, aby go zatrzymać, organizują nawet zbiórki pieniędzy!

Cały żużlowy „świat” żyje od kilku dni tylko transferami, mimo że nawet nie zakończyła się runda zasadnicza bieżącego sezonu. Wiele mówiło się o atrakcyjnych propozycjach dla Vaculika, Thomsena czy Woźniaka. Niektórzy dziennikarze już nawet widzieli Thomsena w plastronie innego klubu. Stal jednak stanęła na wysokości zadania i ucięła wszelkie spekulacje. Podczas jednego weekendu poinformowano o trzech nowych kontraktach dla Woźniaka, Thomsena i Vaculika. To nieco uspokoiło złe nastroje wśród kibiców, którzy widząc nagłówki w prasie o „rozbiorze Stali Gorzów”, miny mieli nietęgie.

Można więc powiedzieć, że trzon zespołu został zachowany, pytanie teraz co z kapitanem? I tu znów przytoczymy pogłoski z sieci, które mówią o „naciskach ze strony Orlenu” i  dogadaniu się kapitana gorzowskiej Stali z klubem z Lublina. Ile w tym prawdy? Sam Zmarzlik ucina wszelkie komentarze, słusznie twierdząc, że ma ważny kontrakt ze Stalą do końca października i że rozmowy trwają. Wtajemniczeni jednak doskonale wiedzą, że to tylko zasłona dymna, która przykrywa rzeczywistość.

Fani gorzowskiego klubu i samego Zmarzlika też nie odpuszczają. Krążące wszędzie plotki o odejściu ze Stali kapitana - Bartosza Zmarzlika elektryzują wielu. Kibice nie chce dopuścić do siebie myśli, że Stal mogłaby jeździć bez Zmarzlika. Dlatego jeden z nich zorganizował zrzutkę: „Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów 2023”

W popularnym serwisie pojawiła się zbiórka, w której organizator zachęca do wpłacania pieniędzy, aby „zapobiec zmianie barw klubowych przez naszego kapitana”

- Bartosz Zmarzlik w Stali Gorzów na kolejny sezon. Od dawna słychać plotki o możliwej zmianie barw przez naszego kapitana, aby temu zapobiec, postanowiłem zorganizować tę zrzutkę, aby przelać szalę na naszą korzyść i rozwiać wszystkie wątpliwości. Wiadomo, że nasz lider jest lokalnym patriotą, ale wyrobił sobie znaną markę, która jest sporo warta i jest szeroko rozchwytywana, dlatego my kibice musimy pokazać, że zależy nam na pozostaniu w klubie naszego żużlowa. Wierzę, że może nam się udać i w jakimś stopniu wspomóc klub, dodatkowym asem z rękawa, jakim będzie ta zrzutka. Jeśli jednak klub poradzi sobie bez naszej pomocy, przekażmy te pieniądze na inne dodatkowe wzmocnienia. Razem po złoto w tym i kolejnym sezonie - czytamy na stronie zrzutki.

Zrzutka trwa 60 dni, a do uzbierania jest… 300 tysięcy złotych. Jak do tej pory, nikt nie był chętny, aby wpłacić choć złotówkę…

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości