• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Już nie tylko Woźniak. Martin Vaculik zostaje w Stali Gorzów!

24 lipca 2022, 11:10, ak
fot. Stal Gorzów
W niedzielne przedpołudnie Stal Gorzów oficjalnie poinformowała, że na najbliższy rok w klubie zostaje Martin Vaculik. To drugi senior po Szymonie Woźniaku, który zdecydował się w sezonie 2023 dalej jeździć dla gorzowskiej drużyny.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Martin Vaculik to słoweński żużlowiec, który na początku swojej kariery jeździł w lidze czeskiej, gdzie reprezentował klub AK Slany. Natomiast w polskiej lidze zadebiutował w sezonie 2006, a jego pierwszym klubem był KSŻ Krosno. Vaculik przeszedł do Stali Gorzów z toruńskiego klubu przed rozpoczęciem sezonu 2017. Dla gorzowskiej Stali jeździł jeszcze w sezonie 2018, natomiast latach 2019-2020 reprezentował Falubaz Zielona Góra. W 2021 roku wrócił do Stali Gorzów.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Słowacki żużlowiec jest jednym z czołowych seniorów Stali Gorzów, który przyczynił się do zdobycia przez gorzowski klub srebrnego medalu drużynowych mistrzostw Polski w 2018 roku oraz brązowego medalu w 2021 roku.

W niedzielę 24 lipca Stal Gorzów oficjalnie poinformowała, że Martin Vaculik zdecydował się pozostać w klubie na sezon 2023. To drugi senior po Szymonie Woźniaku, który będzie dalej jeździć dla Stali. - Bardzo się cieszę z tego, że zostaję w drużynie – mówi Martin Vaculik, żużlowiec Stali Gorzów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości