• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jest trzecia "strzelba" w Stali Gorzów. Anders Thomsen zostaje na sezon 2023

24 lipca 2022, 18:25
fot. Stal Gorzów
Podczas niedzielnego meczu Stali Gorzów z Unią Leszno na kibiców zebranych na stadionie im. Edwarda Jancarza czekała niespodzianka. Klub poinformował, że na najbliższy rok w klubie zostaje również Anders Thomsen. To trzeci senior po Szymonie Woźniaku i Martinie Vaculiku, który zdecydował się w sezonie 2023 dalej jeździć dla gorzowskiej drużyny.

Anders Thomsen to 28-letni duński żużlowiec, który swoją karierę rozpoczął 2012 roku w klubie Fjelsted Speedway Klub. Natomiast w polskiej lidze zadebiutował w 2015 roku w Kolejarzu Rawicz. Następnie w latach 2016-2018 występował w GKŻ Wybrzeże Gdańsk, natomiast od 2019 roku jest zawodnikiem Stali Gorzów.

Duński żużlowiec jest jednym z czołowych seniorów Stali Gorzów, który przyczynił się do zdobycia przez gorzowski klub srebrnego medalu drużynowych mistrzostw Polski w 2020 roku oraz brązowego medalu w 2021 roku.

W niedzielę 24 lipca podczas meczu Stali Gorzów z Unią Leszno, gorzowski klub w przerwie po 13 wyścigu poinformował kibiców zebranych na stadionie, że Anders Thomsen zdecydował się pozostać w klubie na sezon 2023. To trzeci senior po Szymonie Woźniaku i Martinie Vaculiku który będzie dalej jeździć dla Stali.

- Bardzo się cieszę, że zostaję w domu, w Stali Gorzów. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać w przyszłym sezonie – mówi Anders Thomsen, żużlowiec Stali Gorzów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości