• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Szymon Woźniak zostaje w Stali Gorzów!

23 lipca 2022, 16:05
fot. Radosław Kalina
W sobotę Stal Gorzów oficjalnie poinformowała, że na najbliższy rok w klubie zostaje Szymon Woźniak. To pierwszy senior, który zdecydował się dalej jeździć dla gorzowskiej drużyny.

Szymon Woźniak to wychowanek bydgoskiego klubu, który przeszedł ze Sparty Wrocław do Stali Gorzów przez rozpoczęciem sezonu 2018. Jak się okazało był to trafny transfer, bo Woźniak stał się przez ostatnie lata jednym z ważnych filarów drużyny z Gorzowa i przyczynił się do zdobycia przez gorzowski klub srebrnego medalu drużynowych mistrzostw Polski w 2018 i 2020 roku, a także brązowego medalu w 2021 roku.

W sobotę 23 lipca Stal Gorzów oficjalnie poinformowała, że Szymon Woźniak zdecydował się pozostać w klubie na sezon 2023. To pierwszy senior, który będzie dalej jeździł w gorzowskiej drużynie i którego zobaczymy w przyszłym sezonie w żółto-niebieskim kevlarze.

- Drodzy kibice, mam dla was dobrą wiadomość. Zostaję z wami, zostaję w Stali Gorzów na sezon 2023. Bardzo się z tego cieszę, mam nadzieję, że wy również. A tym samym chciałbym was zaprosić na nasz jutrzejszy mecz, w niedzielę o godz. 16.30 na naszym stadionie zmierzymy się z Unią Leszno. A tam czekają na was kolejne informacje i niespodzianki – mówi Szymon Woźniak, zawodnik Stali Gorzów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości