• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Samoobsługowa siłownia zostanie otwarta jeszcze przed wakacjami

3 kwietnia 2022, 15:30
fot. facebook.com/JustGYMPL
W maju przy ul. Walczaka w Gorzowie zostanie otwarta nowoczesna siłownia Just Gym, która będzie czynna całą dobę przez 365 dni w roku. Przestrzeń siłowni będzie podzielona na 12 stref użytkowych, a do środka wejdziemy na odcisk palca. To będzie całkowita nowość w Gorzowie.

Jesienią ubiegłego roku portal gorzowianin.com informował o tym, że w Parku Handlowym Walczaka przy ul. Walczaka 23H powstaje nowoczesna siłownia, która nie dość, że będzie czynna przez całą dobę przez 365 dni w roku, to będzie jeszcze samoobsługowa, a do środka wejdziemy na odcisk palca. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule "W Gorzowie powstaje nowoczesna siłownia. Wejdziesz do niej przez całą dobę na odcisk palca".

Początkowo siłownia miała zostać otwarta jeszcze pod koniec 2021 roku, ale tak się nie stało, ponieważ przeciągnęły się prace przy budowie dwupiętrowego, przeszklonego budynku, w którym znajdzie się siłownia sieci Just Gym. Obecnie w obiekcie prace trwają pełną parą. - Na ten moment realny termin otwarcia to maj 2022 roku. Jednak nie możemy tego na 100 % obiecać, ponieważ niezależne jest od nas to, kiedy budynek zostanie formalnie oddany do użytku – komentuje zespół Just Gym.

Siłownia Just Gym przy ul. Walczaka, będzie pierwszą siłownią w Gorzowie, która będzie czynna 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku – również w święta. Będzie to nowoczesna bezobsługowa siłownia z pełną automatyzacją, która umożliwi korzystanie z klubu o dowolnej porze dnia lub nocy. Ponadto nowością dla mieszkańców Gorzowa będzie to, że do klubu wejdziemy nie na zwykły karnet, jak ma to miejsce w innych siłowniach, ale na odcisk palca. 

- Będzie 24 klub sieci Just Gym w Polsce i najnowocześniejszy klub fitness w Gorzowie. Czynny 24 godziny na dobę dzięki automatyzacji. Wejście do klubu będzie odbywać się poprzez śluzę otwieraną odciskiem palca. Udostępnimy gorzowianom dużą i komfortową przestrzeń treningową na powierzchni niemal 2000 m.kw., gdzie znajdzie się 12 stref użytkowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie – opowiadają pracownicy sieci Just Gym.

Dla użytkowników dostępne będą takie strefy jak: cardio, wolnych ciężarów, urządzeń półwolnych, urządzeń izolowanych, HIIT, fight oraz rozbudowaną i świetnie wyposażoną strefę funkcjonalną (crossfit). W ramach karnetów dostępne będą również zajęcia grupowe fitness.

- Członkostwo w naszych klubach nie wiąże się z długoterminowymi umowami jak w przypadku innych sieci, a obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia członkostwa. Zasadniczo stawiamy na połączenie wysokiej jakości, sprzęt marek premium, duża powierzchnia, ładne wykończenie z niską ceną członkostwa. Osiągniecie takiego efektu możliwe jest dzięki wspominanej już automatyzacji – podkreśla zespół Just Gym. 

Siłownia Just Gym będzie honorować pakiety takie jak Medicover Sport, Multisport, PZU Sport oraz FitSport i FitProffit.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości