• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

W Gorzowie powstaje nowoczesna siłownia. Wejdziesz do niej przez całą dobę na odcisk palca

2 września 2021, 21:11
fot. Marcin Kluwak
Nowoczesna siłownia Just Gym, która będzie czynna całą dobę przez 365 dni w roku powstaje w Parku Handlowym Walczaka. Przestrzeń siłowni będzie podzielona na 12 stref użytkowych, a do środka wejdziemy na odcisk palca, a nie tak jak w pozostałych siłowniach na zwykły karnet. Otwarcie jeszcze w tym roku.

W maju portal gorzowianin.com informował o tym, że buduje sę druga część Parku Handlowego Walczaka, która będzie składała się z dwupiętrowego, przeszklonego budynku. Na powierzchni prawie 2 tys. m.kw. powstanie nowoczesny klub fitness Just Gym. Obecnie gotowy jest już stan surowy budynku, wykonawca przystąpił do prac związanych z budową przeszklonych ścian.

Wiemy też już więcej na temat samej siłowni sieci Just Gym. Będzie to pierwsza w Gorzowie siłownia czynna 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku – również w święta. Będzie to nowoczesna bezobsługowa siłownia z pełną automatyzacją, która umożliwi korzystanie z klubu o dowolnej porze dnia lub nocy. 

Całkowitą nowością będzie to, że do klubu wejdziemy nie na zwykły karnet, jak ma to miejsce w innych siłowniach, ale na odcisk palca. - Wchodzisz i wychodzisz kiedy chcesz, a to za sprawą tego, że wejściówkę do klubu  stanowi Twój odcisk palca. Z karta do klubu fitness Just Tym mogłaby wejść osoba nie będąca posiadaczem karnetu, na innych siłowniach konieczna jest więc weryfikacja dokonywana przez pracowników. U nas ten problem rozwiązuje czytnik linii papilarnych, który przez śluzę wejściową wpuścił tylko faktycznych klubowiczów  dzięki temu możemy korzystać z Just Gym 24h przez 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku, również w dni świąteczne – czytamy na stronie siłowni.

W Just Gym będzie przestrzeń podzielona na 12 stref użytkowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pojawią się strefy takie jak: cardio, cycling, fight, funkcjonalna, wolnych ciężarów, maszyn półwolnych, zajęć fitness, HIIT, maszyn izolowanych, stretchingu, food & chill oraz core (dedykowana mięśniom głębokim).

Podczas korzystania z siłowni, rzeczy będzie można zostawić w szafkach znajdujących się w szatni. Jednak aby zamknąć szafkę trzeba będzie zaopatrzyć się we własną kłódkę – nie ma recepcji, która wydawałaby kluczyki do szafek. Dlatego też trzeba mieć swoją kłódkę. Średnica jej ucha powinna się mieścić w zakresie 5-7 mm. Kłódkę będzie można kupić również w automacie na terenie siłowni.

Otwarcie Just Gym w Parku Handlowym Walczaka odbędzie się jeszcze w 2021 roku. Niedługo ma ruszyć przedsprzedaż karnetów w bardzo promocyjnych cenach.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości