Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego pana Władysława

21 lutego 2021, 20:02
fot. Wypadki Gorzów
Od środy 17 lutego trwały poszukiwania 80-letniego pana Władysława, który wyszedł ze szpitala przy ul. Dekerta w Gorzowie i zaginął. W poszukiwania chorego na Alzheimera seniora zaangażowali się również mieszkańcy Gorzowa. Niestety w niedzielę 21 lutego odnaleziono ciało mężczyzny w pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej.

W środę 17 lutego po godz. 9 pan Władysław trafił do szpitala przy ul. Dekerta. Natomiast około godz. 14.30 został wypisany i wypuszczony z lecznicy bez poinformowania bliskich. 80-latek samodzielnie opuścił szpital i kierował się w stronę ul. Czartoryskiego.

Kiedy tylko pojawiła się informacja o zaginionym 80-latku chorującym na Alzheimera, w poszukiwania seniora zaangażowali się również mieszkańcy Gorzowa, którzy przeszukali m.in. tereny popoligonowe, osiedle Europejskie, os. Górczyn, a w niedzielę poszukiwania były prowadzone w Chwalęcicach.

Niestety w niedzielę 21 lutego około godz. 19 zostało odnalezione ciało pana Władysława w pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej. Jak relacjonują osoby zaangażowane w poszukiwania 80-latka, mężczyzna spadł ze skarpy, a jego ciało odnalazła przez przypadek osoba, która poszła szukać psa.

Na miejscu jest policja oraz rodzina pana Władysława. Niestety potwierdzam, że poszukiwania mają tragiczny finał. Ciało 80-letniego mężczyzny zostało odnalezione w trudno dostępnym miejscu. Na miejscu zdarzenia będzie pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni jaka była przyczyna śmieci 80-latka oraz kiedy doszło do zgonu.

W imieniu redakcji gorzowianin.com składamy kondolencje wszystkim bliskim 80-latka.

AKTUALIZACJA. LEKARZ KTÓRY WYPISAŁ 80-LATKA ZE SZPITALA ZOSTAŁ ZWOLNIONY.
WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ TUTUAJ. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości