• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego pana Władysława

21 lutego 2021, 20:02
fot. Wypadki Gorzów
Od środy 17 lutego trwały poszukiwania 80-letniego pana Władysława, który wyszedł ze szpitala przy ul. Dekerta w Gorzowie i zaginął. W poszukiwania chorego na Alzheimera seniora zaangażowali się również mieszkańcy Gorzowa. Niestety w niedzielę 21 lutego odnaleziono ciało mężczyzny w pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej.

W środę 17 lutego po godz. 9 pan Władysław trafił do szpitala przy ul. Dekerta. Natomiast około godz. 14.30 został wypisany i wypuszczony z lecznicy bez poinformowania bliskich. 80-latek samodzielnie opuścił szpital i kierował się w stronę ul. Czartoryskiego.

Kiedy tylko pojawiła się informacja o zaginionym 80-latku chorującym na Alzheimera, w poszukiwania seniora zaangażowali się również mieszkańcy Gorzowa, którzy przeszukali m.in. tereny popoligonowe, osiedle Europejskie, os. Górczyn, a w niedzielę poszukiwania były prowadzone w Chwalęcicach.

Niestety w niedzielę 21 lutego około godz. 19 zostało odnalezione ciało pana Władysława w pobliżu jednej z posesji przy ul. Szmaragdowej. Jak relacjonują osoby zaangażowane w poszukiwania 80-latka, mężczyzna spadł ze skarpy, a jego ciało odnalazła przez przypadek osoba, która poszła szukać psa.

Na miejscu jest policja oraz rodzina pana Władysława. Niestety potwierdzam, że poszukiwania mają tragiczny finał. Ciało 80-letniego mężczyzny zostało odnalezione w trudno dostępnym miejscu. Na miejscu zdarzenia będzie pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni jaka była przyczyna śmieci 80-latka oraz kiedy doszło do zgonu.

W imieniu redakcji gorzowianin.com składamy kondolencje wszystkim bliskim 80-latka.

AKTUALIZACJA. LEKARZ KTÓRY WYPISAŁ 80-LATKA ZE SZPITALA ZOSTAŁ ZWOLNIONY.
WIĘCEJ NA TEN TEMAT PRZECZYTASZ TUTUAJ. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości