Wiadomości

Rusza nabór do Centurm Certyfikacji

31 lipca 2011, 22:35
(fot. Bartosz Zakrzewski)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w ramach działania 9.3 "Upowszechnienie formalnego kształcenia ustawicznego" - realizuje projekt "Lubuskie Centrum Certyfikacyjne". 1 sierpnia rozpoczyna się nabór do siódmej tury certyfikacyjnej.
W ramach projektu realizowany jest program formalnego potwierdzania kwalifikacji dla osób, które zgłaszają z własnej inicjatywy chęć zdobywania certyfikatów informatycznych potwierdzających ogólne i zawodowe kwalifikacje zdobyte w sposób poza formalny i nieformalny.

Projekt jest skierowany do osób w wieku 25-64 lata (oraz osób nieuczących się, w wieku 18-24 lata) mających miejsce zamieszkania na terenie woj. lubuskiego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, które posiadają informatyczne kwalifikacje zawodowe lub ogólne zdobyte w sposób nieformalny lub poza formalny, przy czym pierwszeństwo w udziale w projekcie będą miały osoby powyżej 45. roku życia.

Osoby zakwalifikowane do projektu otrzymają następujące wsparcie:

1) doradztwo w zakresie kwalifikacji potrzebnych do uzyskania certyfikatów zawodowych (EUCIP Core Level Certificate) oraz ogólnych (ECDL e-Citizen, ECDL, ECDL-WebStarter, ECDL-Advanced),

2) dostęp do materiałów e-learningowych w zakresie umiejętności wymaganych w procesie certyfikacji zawodowej i ogólnej związanej z ITC,

3) egzaminy wewnętrzne pozwalające na wstępną weryfikację umiejętności w zakresie odpowiadającym określonym certyfikatom zawodowym i/lub ogólnym,

4) egzaminy zewnętrzne skutkujące zdobyciem zawodowych i/lub ogólnych certyfikatów informatycznych uznawanych przez pracodawców w większości krajów Europy,

5) wyżywienie w trakcie zjazdów w projekcie (3 zjazdy – piątek, sobota, niedziela),

6) zwrot kosztów dojazdów i noclegów podczas zjazdów dla osób spoza Gorzowa Wielkopolskiego.

Projekt jest w 100% dofinansowany z funduszy unijnych, w związku z czym uczestnik nie ponosi żadnych kosztów!

Zgłoszenia są przyjmowane od 1 do 26 sierpnia (włącznie). Rejestracji można dokonać na stronie internetowej www.lcc.pwsz.pl wypełniając formularz zgłoszeniowy. O przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Spotkanie organizacyjne, podczas którego zostanie wyłonionych 15 uczestników SIÓDMEJ TURY CERTYFIKACYJNEJ, odbędzie się 2 września 2011 o godzinie 17.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie, ul. Myśliborska 34.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 511 853 240 i 513 651 191 oraz na stronie Lubuskiego Centrum Certyfikacyjnego: www.lcc.pwsz.pl.

trotuar
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości