Gwałciciel z Zawarcia usłyszał zarzuty

7 listopada 2019, 14:52, red
fot. archiwum
W czwartek prokurator przedstawił zarzuty 25-letniemu mężczyźnie, który we wtorkowy wieczór przy ul. Fabrycznej próbował gwałcić 30-letnią kobietę. Prokurator zawnioskował również o tymczasowy areszt dla mężczyzny.

We wtorkowy wieczór 5 listopada doszło do obywatelskiego zatrzymania mężczyzny, który próbował zgwałcić kobietę przy ul. Fabrycznej o czym jako jedyny informował portal gorzowianin.com. Do gwałtu nie doszło, ponieważ zareagowała grupa mężczyzn znajdująca się w pobliżu. - Panowie, którzy stali pod murem i pili piwo, najpierw usłyszeli pisk psa, a następnie jak kobieta krzyczy i błaga o pomoc, więc pobiegli zobaczyć co się stało. Ta dziewczyna miała już rozwaloną głowę, bo taki blondyn próbował ją zgwałcić. Dlatego też go najpierw skopali, a następnie wezwali policję – opowiadali we wtorek mieszkańcy Zawarcia.

25-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję, natomiast ranna 30-letnia kobieta została zabrana karetką pogotowia do gorzowskiego szpitala. W czwartek 7 listopada odbyło się przesłuchanie pokrzywdzonej kobiety. Natomiast napastnik usłyszał zarzuty.

- Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zgwałcenia 30-latki. Przyznał się, że zaatakował kobietę, ale nie potrafił wytłumaczyć dlaczego to zrobił. Prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Gorzowie wniosek o tymczasowy 3-miesięczny areszt dla mężczyzny, grozi mu do 12 lat więzienia – komentuje prokurator Agnieszka Hornicka-Mielcarek z Prokuratury Rejonowej w Gorzowie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x